Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg jó a Tena Lady extra...

Tényleg jó a Tena Lady extra szülés után? És aztán mit ajánlotok? 35 hetes pocis.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Tena. utána mikor már nem kellett a bundabetét az alwaysből vettem az éjszakait, az jónak bizonyult.
2009. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És az eldobhatós bugyiról mi a véleményetek???

:)) Most akarom megvenni a még hiányzó dolgokat.

2009. jan. 10. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én vettem eldobhatós bugyit, de feleslegesen, egyszer sem lett véres a sima bugyim sem. Inkább vegyél hálós bugyit, az nagyon jól tartja a betétet. Ja én tenna normált vettem, majd always éjszakait, jó volt mindkettő.
2009. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 3-4 napban a molimed eldobható bugyi+betét egyben vált be nagyon. A Tena betét nekem túl vastag volt, illetve folyton elcsúszkált a helyéről. Utána már elég volt az always éjszakai is.

hk

2009. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az a legjobb, bár még én is előtte állok, de nem hiába adnak ilyen vastagot a kórházban is. Én tegnap vettem meg. Hát elég durva, de legalább nem kell 5 percenként cserélni majd.

37 heteske

2009. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sima libresse éjszakait vettem(kék csomagolású),az elég hosszú volt,de csak 3-4 mm vastag.És egyszer sem áztam át.
2009. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én always éjszakit használtam első perctől kezdve. Teljesen jo volt. nem kellett 5 percenkéntcserélni.De szoptass majd minnál gyakrabban, és korán enyhülmajd a vérzés
2009. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, előző vagyok. nemigen joa szoköz gombom
2009. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!