Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra milyen betéte...

Szülés utánra milyen betéte ajánlotok? KInek mi vált be?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Lidlben vettem inkontinencia betétet. Csak az első 2 napra kellett, utána már elég volt a normál Always is.
2010. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tena betétet. a kórházban adott nem jött be lepattant róla a vér.. a Tena viszont jól szivta.


Csak 10 db-ot vettem -itt lehetett db-ra kérni- és még van belőle.

Vegyél hozzá Tena hálós bugyit... nagyon jó!!!

2010. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni JESSA inkontinencia betétet,jobb mint a Tenna,és ha még Tenna fix bugyival kombinálod akkor "tiszta" maradsz és kényelmes is:-)
2010. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tena extra!+ Tena hálós bugyi!Nagyon bejött!
2010. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bellady inkontinencia+tena hálós bugyi első 2-3 nap

utána always éjszakai+mamabugyi

2010. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Melamid inkotencia bugyi+betét egyben, nagyon bevált és a hasamat is tartotta, leszorította, és kényelmes volt.
2010. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Brandonban vettem kifejezetten szülés utánra való betétet ez nagyon szuper volt,csak baromi drága és a szülés után papírvattát használtam 3 napig aztán elég volt a rendes betét is.Túltankoltam,azt hittem majd jajj de sok vérzésem lesz.
2010. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14:55-ös vagyok! Elírtam a nevét! Molimed inkotencia bugyi+betét egyben. 10 db van benne 2000 Ft.
2010. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tena super és extra 30-30 db + tena hálós bugyi. Nekem az első 2 hétben kellettek ezek, utána egyik napról a másikra múlt el a vérzésem.
2010. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban vettem olyan betétet, ami bugyival van kombinálva, szóval a betét bele van építve a bugyiba. Darabra lehet venni és nagyon szuper volt! Nekem elég volt 2 darab, utána már egy közepes méretű inkontinencia betét elég volt (nem Tena volt, de hasonló volt a neve, már nem emlékszem), amit szintén a gyógyszertárban vettem. Azt hiszem 12 db volt benne, de kettő meg is maradt.
2010. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!