Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasznosak a szülésfelkészítő...

Hasznosak a szülésfelkészítő tanfolyamok? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Mi történik egy ilyen tanfolyamon?
okt. 18. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2#-4# vagyok

Most jutott eszembe, hogy voltam olyanon is, amit a védőnőm tartott. Az nem volt rossz, csak valahogy azt éreztem, hogy 30 éve ezt az anyagot mondja a terhes nőknek, sok minden már nem úgy van, ahogy elmondja, javítgattuk is menet közben néha.

okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kettőn voltam az első szülés előtt. Ugyanazt tapasztaltam, amit itt sokan. Szülési terv, jogok, csillámpóni hányás, aztán a szülőszobán mint akit pofán b*sztak az ajtóval...

A másodikra már szülésznőt fogadtam, vele szültem magánkórházban. Átbeszéltük a kórházi protokollt és hogy mit hogy szeretnék HA lehet. Gyorsan le is rántott a földre, hogy ne tervezzünk előre. Érti és tudja mit szeretnék és támogatni is fogja, de nem ígér semmit, mert minden azon múlik majd ott hogy alakulnak a dolgok. Nekem ez volt a legjobb felkészülés. Személyre szabott és nem levegőbe beszélt. Nem a jogaimra készített fel, hanem arra, hogy mik történhetnek a szülőszobán feketén fehéren.

okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én voltam a kórház által tartott szülésfelkészítőn és nagyon hasznos volt, már csak azért is, mert a tanfolyam végén meg tudták mutatni a szülőszobákat
okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én voltam, a hangulat nagyon jó volt és az oktató is nagyon szimpatikus volt de ezenkívül amiket ott hallottam és mondott azokat előtte már könyvekben olvastam tehát sok új dolgot nem mondott. Vagyis volt amiért kifejezetten megérte elmenni tudás az pedig a cumi és a cumizavar volt amit így konkrétan könyvből nem tudtam volna meg.
okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!