Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első babám császárral...

Az első babám császárral született, a második 15 hónapra rá érkezik. Császárra számíthatok megint?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Előző császár miatt nem feltétlen. 1 év után már engedik legtöbb helyen a sima szülést, ha minden más rendben van. Kérdés mi miatt volt csaszar az előző.
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, lehet császár után is simán szülni.
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koraszülött és pici volt a baba, ezért lett császár.
tegnapelőtt 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem engedik a császárt emiatt.
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmi közöm hozzá, de tervezett volt? Mert ha igen, akkor csak annyit, hogy nagyon bátor vagy :D nekem is császárom volt, és pont ezért eszembe se jut még egy ideig teherbe esni, pedig a napokban lesz egy éves a gyerekem. Te meg 6 HONAP után? Azta😅😅 na mindegy, ez egy kicsit off volt. Minden jót!☺️
tegnapelőtt 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

5: kulcsar edina is igy szult, tavaly majusban es iden augusztusban. Mindketto csaszarral. Sot a ket nagyobbik gyereke is ugy, szoval neki 6 ev alatt volt 4 csaszarmetszese.

Kerdezo, vigyazz magadra! Pihenj amennyit tudsz, ne tortenjen baj.

tegnapelőtt 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én 13 hónap korkülönbséggel vbac szültem a másodikat. Tervezetten, még mielőtt… 😊
tegnapelőtt 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# mondjuk négy császár se semmi, nem hogy 6 éven belül...hát...nem vagyunk egyformák 😅😅😅 én annyira fosok egy újabb csaszartol, hogy még a második gyereket is meggondolom, pedig nagyon vagyok rá :D
tegnapelőtt 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!