Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló fájásoktól lehet tágulni?

Jósló fájásoktól lehet tágulni?

Figyelt kérdés
Már 2 napja nem birok aludni csak szundítani közben, ossze vissza jönnek, van hogy 5 percenként van hogy másfél órát semmi. Kíváncsi lennék ez mind " hiába " van-e ?!

okt. 9. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is össze vissza jöttek 2 napig, nem volt köztük másfél óra csak max 15-20 perc. Így 2 nap alatt 4 centit tágultam csak. Szóval lehet hogy tágulsz közben valamennyit, de nem olyan gyorsan és nem annyit, mint ha rendesen beindulnának a fájások.
okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hétig voltam nagyon durva jóslóim. 4 centire ki voltam tágulva, és amikor beindult a szülés, akkor 5 óra múlva kint volt a baba. Kifejezetten könnyű és pozitív szülés volt. Szerintem hatással van nem csak a tágulásra, hanem utána a vajúdás idejére is. Az mondjuk más, hogy inkább fájt volna egy órával tovább a szülés, minthogy előtte 4 hétig ne tudjak aludni, és folyton készenlétben álljak, hogy úristen, ez már az? 😅
okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem voltak jóslófájásaim, nem durvák de azért éreztem ilyen mintha megjönne mindjárt a menstruációm. 36 hetes voltam szóval gondoltam még semmi komoly, aztán mentem NST-re és kiderült,hogy már 3 centire nyitva vagyok. Kedden megyek vissza, kíváncsi leszek tágultam e tovább 😬
okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!