Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan nézik meg hogy a...

Hogyan nézik meg hogy a magzatvizem szivárgott e?

Figyelt kérdés
Napok óta ürül a nyákdugóm, rengeteg a jósló fájások. Pár perce éreztem hogy valami a fenekemen is folydogált. Lehet ez a magzatvíz így hogy “csak” ennyi jött? Persze megyünk kórház de érdekelne mit csinálnak ilyenkor
ma 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Megvizsgálják a folyadékot.

A drogériákban is lehet kapni olyan betétet, ami elszíneződik magzatvíztől, ugyanis az egy más anyag, nem víz, nem vizelet, nem nemtudoménmi, úgyhogy viszonylag könnyű kideríteni az szovárog vagy nem akár kórház nélkül is.

ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka, hogy a ph alapján 100% eredményt kapj, olyan tesztet valamiért nem szoktak csinálni tapasztalataim alapján. Mikor említettem az orvosnak, hogy ettől tartok, akkor nekem csak sima vizsgálat volt, meg megnézte a doki UH-n, hogy mennyi magzatvizem van. Mivel nem volt kevés, így valószínűsítette, hogy inkább csak vizes folyás lehetett.

Amikor viszont valóban megrepedt a burok és szivárgott a víz, akkor pont nem arra gondoltam, hogy az magzatvíz, csak bepánikoltam, mert egy véres folt volt a tisztasági betéten... Ja, és egyáltalán nem éreztem azt az édeskés szagot, amit emlegetni szoktak 🙃

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reagens papírral nézik a folyadékot, mert a magzatvíznek más a ph-ja.
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
UH-vak nézik meg. Én 38 hetesen mentem be, mert azt hittem elfolyt a magzatvíz. Semmivel se vizsgálták, hogy mi folyik vagy nem folyik, UH volt, ctg-t csináltak, majd pár órával később még egy UH és haza is engedtek, hogy nem az volt. (A kékülő betét kék volt, a folyadék ami folyt átlátszó, nyálkás és nem pisi szagú, de a baba még bent maradt utána 3 hetet. Állítólag létezik olyan, hogy picit reped meg fölül a burok és utána visszaforr... Nem tudom mi volt..)
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!