Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismama vagyok,...

39 hetes kismama vagyok, eddig nem, de most 2 napja már, rettegek a szüléstől. Mivel bíztathatnám magam egy kicsit?

Figyelt kérdés
🥹🥺

szept. 1. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
10es vagyok, most olvastam végig a válaszokat, még annyit, hogy én személy szerint nem értek egyet azzal, hogy nem a szülés a nehezebb, hanem a gyereknevelés, mert nekem pl az első hónapokban tündéri nyugodt babám volt. És mindig is joevo, jó alvó volt pl, ezek megmaradtak, na már most 10 hónaposan rettentő akaratos, hisztis, ez sokszor valóban nem könnyű, sőt. Mégis inkább azt mondom, felnevelek 10 hisztis gyereket, minthogy még egyszer megcsaszarozzanak.😅 Tudom, még ő is viszonylag kicsi, de tudom, milyenek az igazi dackorszakos gyerekek pl, kisgyermeknevelo voltam, szóval egyszerre volt a csoportomban vagy 10 :D de elbirtam velük, és még élveztem is. Nyilván más 0-24ben, de na, értitek..én sosem értettem ezt, akik ezt írják, inkább bármikor szülnek, nehezebb a gyereknevelés..hát én meg a gyereknevelést fullra élvezem, a szülés napja a legrosszabb rémálmom 😅 bocsi, nem akarlak még jobban bestresszelni, csak ez se jó szerintem, ha a másik végletet írja valaki. Összegezve, azért egyszer szeretnék még második gyereket, szóval tényleg megszépül az emlék! :)
szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a terhesség nagyon terhes volt már, főleg az utolsó időszakban. Féltem, de már alig vártam, hogy megszülhessem(végül császár lett). Nem voltak elvárásaim, rózsaszín ködös elképzeléseim.(az se gond, ha vannak, de nem szabad görcsösen ragaszkodni hozzájuk) Csak túl akartam lenni rajta. Gondolj arra, hogy ez egy lépés a kis babádhoz, akit vársz. Baba nem maradt még bent. :)

Könnyű szülést!

szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem agyaltam rajta.

A vegen mar inkabb tul akartam lenni mar rajta. Tulelheto dolog. Felesleges elotte ezen kattogni. Ugysem tudod mi hogy lesz.

szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!