Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés közben is be...

Császármetszés közben is be lehet kakilni?

Figyelt kérdés
Ugye természetes szülés alatt előfordulhat. Császár közben is? Mert ugye le vagy bénítva, nem érzed stb.

aug. 31. 23:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam előtte beöntést.
aug. 31. 23:56
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Be, ezért szokás beöntést adni.
szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Termeszetes uton szultem es nem adtak beontest , mondvan “mar nem szoktak. “

En kertem de mar keso volt nem tudtak adni, mert mar jott a tolofajas. Hat nem kakiltam be hala Istennek 🤔🙂

De lehetett volna maskepp is. Na azt tuti rosszul eltem volna meg.

szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Császároztak, de nálunk mem része a protokollnak a beöntés.

Mondjuk nálam nem is lett volna rá szükség, mert még otthon minden kijött belőlem, aminek lehetett. A vajúdásnál ugyanis a szervezet gyakran megszabadul a salakanyagtól.

szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Program Császár volt beöntés nélkül. Semmi nem történt,ha mégis én nem vettem észre.
szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom be lehet, de mivel odalent semmit nem érzel, ezt sem… szólni meg nem fognak róla.
szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Elofordulhat, mert ilyenkor akaratlanul mozoghatnak az izmok, ezert.


De nem fogsz tudni rola, ahogy a 3-as se tudja, de szinte tuti hogy bekakilt, termeszetes szulesnel meg az iszonyatos gorcs es nyomas hatasara a szervezet loki ki magabol a felesleget. :D


Viszont halalosan lenyegtelen tenyleg.

szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos be. Kaptam beontest de biztos maradt bent. Beszurtak a gerincbe a tut,hatott ,hatradoltem mar zsibbadt a labam de ereztem,hogy kifolyt,elengedett az izom, holyagba kateter volt mar,a pisi abba ment, es a doktorok oda is neztek a mutoasztalra a fenekemhez,ugyhogy tuti jott. Nagyon szegyelltem magam. Ez van :((
szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem,
szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt beöntés ,de császár előtt tilos volt ennem.
szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!