Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap reggel lesz programozot...

Timianya4 kérdése:

Holnap reggel lesz programozott császárom. Volt 8 éve egy sürgősségi császárom, de az olyan hirtelen történt, hogy időm se volt idegeskedni.Viszont most olyan pánik hangulatom van, nem tudom mi vár rám.Mikor lehet felkelni,reggel már vizet se ihatok?

Figyelt kérdés

aug. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehát tudod mi vár rád. Felkelni azt hiszem 6, vagy 8 óra után kellett. Nem ihatsz vizet császár előtt.
aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Holnap lesz és nem mondták el meddig ehetsz, ihatsz?

Nekem reggel 7re kellett menni, mondták hogy 10 körül lesz a műtét. Este 7 körül ehettem utoljára és éjfélkor ihattam utoljára. Felkelés változó, kórház és technika függő. Nálunk 8 óra múlva jöttek. 3.csaszaron vagyok túl, ha érdekel valami, írj és válaszolok.

aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen úgy van ahogy a 2# írta. Este 7-kor lehet enni utoljára és éjfél után már inni se lehet. 2 kórházban volt eddig császárom és mind 2-ben 6 óra elteltével kellett lábraállni.
aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Ne pánikolj. Holnap megismerkedsz életed értelmével.
aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 8 óra után akartak felállítani, de elfelejtettek bejönni, halál komolyan az őrzőbe még plusz négy órán át, úgyhogy 12 óra után lettem felállítva. Annyira szét voltam amúgy, hogy meg se nyomtam a nővérhívót, utána mondták, hogy jaaaj maga még nem került át az osztályra? ... Egyébként egész könnyen ment, meg jó is volt már állni.
aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!