Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyors ciklus visszaállás?...

Cicamica22 kérdése:

Gyors ciklus visszaállás? Sajnos a babám meghalt,megszültem ez 5 hete történt.Gyermekágyi folyás már szüles után 2 héttel elmúlt,csak barnáztam.Voltam azóta orvosnál is mert fájdalmat éreztem az alhasamban.

Figyelt kérdés

Ma reggel meg is jött.

Volt valaki akinek ilyen hamar visszaállt a ciklusa?

A kisfiam lombik baba volt, de előtte volt egy spontán terhességem is. Két oldali petefészek elzáródásom van.

Valakivel történt már csoda? Van esély rá, hogy lombik után újra spontán áldott állapotba essek?



#menstruáció #szülés után #lombik #szülésutánimenstruácio #Petefészekelzáródás #Spontánterhesség
aug. 8. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5-6 hét után jött meg, 23 hetes volt a babám. Lelkileg adj időt magadnak, ez nagy veszteség azért. Bár a következő terhességem is lombik volt, de egészséges kislányom született azóta.
aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen halt meg a babám. Szülés után 6 héttel meg jött.
aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezt pozitívan kell felfogni, de ez porzasztó gyors nekem...

Ennyire tökéletes lenne a testem. Hálat kell adjak érte.

És persze, feldolgozni kell idő, de tudom, hogy újra vissza fog jönni hozzám🥰

aug. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!