Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkába visszaállásban adnátok...

Munkába visszaállásban adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve mentem vissza dolgozni(eladónak). 8 órában dolgozom, a gond csak az, hogy nagyon korán kell menni (5-re)vagy délután de akkor este 22-ig vagyok. Tehát nagyi havi 8-10 alkalommal jön, csakhogy ő is dolgozik.Már nem tudom mit tegyek, hogy hova menjek dolgozni.Mivel nem vagyok túlképezve (érettségi van),nem igazán kapkodnak értem. Ráadásul mire haza érek kivagyok az egész napos rohangálástól.Valami könnyebb munkát szeretnék mondjuk 6 órában, de nagyon nehéz.Van valami ötletetek, ti mit tennétek, vagy tesztek?

2014. jún. 26. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Továbbtanuláson nem gondolkodtál? Gondolkodj el milyen munkát szeretnél és ad be olyan helyre az önéletrajzodat, attól függetlenűl is hogy keresnek e oda embert vagy sem. Sajnos senkiért sem kapkodnak, hiába van diplomája vagy csak érettségije. Kisgyerekkel pedig főleg nem kapkodnak senkiért, magán végek főleg nem. Keresgetni kell, de manapság nagyon nagyon nehéz munkát találni. Nekem diplomám van, még se találok sokkal jobb helyett a mostaninál, bár most GYED-en vagyok.
2014. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az álmom egy 4 vagy 6 órás állás, bőven elég lenne háztartás meg gyerek mellett.

Általában eladókat szoktak részmunkaidőben is alkalmazni, nem lehetne munkaidő csökkentést kérni?

2014. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Készíts egy profi önéletrajzot. Vagyis én úgy csináltam, készítettem egyet ami általános. Viszont sosem ezt küldöm el, hanem ahova jelentkezek, oda pozíciónak megfelelőt küldöm el pl. kisgyermeknevelő állásra olyat írok bele ami ahhoz fontos, recepciós állásra meg olyat ami oda fontos, mindig a Magamról című részhez az adott pozícióhoz megfelelő "bemutatkozást" , pozitívumokat írom le. Így sokkal több helyre hívnak interjúra, mint előtte mikor csak egy általános önéletrajzzal pályáztam. Én most adtam be egy szoliba a jelentkezésem. Szerintem nem nehéz meló, sokkal jobb mint boltban meg gyárban dolgozni. Legalább is szerintem. Sok szerencsét!


24/l

2014. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!