Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mindenki kap...

Császár után mindenki kap vérhigitó injekciót?

Figyelt kérdés
Császárom lesz és az után érdeklődnék hogy mindenki kapott vérhigitót?
júl. 9. 18:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Tavaly Dunaújvárosban meghalt egy anyuka aki nem kapott. Szóval igen kapni kell, ha nem kapsz akkor küzdeni kell hogy kapj.
júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj lenne.
júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Kéne.

Nálunk odafigyelnek erre. Én Leiden miatt két terhességet szúrtam végig és a természetes szülés utan is írtak.

júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
5%

Aki azt gondolj, írja, hogy muszáj, az egyébként mire alapozza?


Mert amúgy vannak erre megfelelő guideline-ok. Az, hogy kell-e vérhígító és meddig, az egy rakás tényezőtől függ.


És amúgy egy elektív császármetszésnél, ha semmiféle egyéb rizikó nem áll fenn a műtéten kívül, akkor nem kell kapni, korai mobilizálás a javasolt.

júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a protokoll, hogy kapsz, nagyon helyesen, hogy ne legyen belőle tragédia. Nekem 30 napon keresztül kellett szúrni. Magamnak nem mertem volna, mert tufobias vagyok, de a férjem megtette. Nem játék ez.
júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kaptam. 10 napig kellett, de azt hiszem olvastam hogy valakinek tovább kellett.

Nekem egy ismerős adta be, én nem bírnám magamnak se, másnak se, rosszul vagyok a gondolattól is.

Attól jogy valaki hozzáértő beadja nem izgulok egyáltalán.

júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem kellet és a környezetembe nem is nagyon kaptak pedig neves korházba szültem. Ettől még lehet kötelező lenne.
júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
10%
Nem az, csak nyilván az egyetlen olyan válasz van lepontozva, ami amúgy helyes….
júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
8, a guidlineod hagyta meghalni a 28 éves anyukát, akinél a szülést leszámítva semmi rizikó tényező nem volt. Fiatal, nem túlsúlyos, nem dohányzó, csaladi anamnézisben se szerepelt. Hamar mobilizálták, otthonában érte a szélütés.
júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
77%
Én kaptam, de szerintem a korom miatt (40 evesen szultem). Volt egy szinten csaszaros szobatarsam, fiatalabb, nekem ugy tűnt hogy ő nem kapott, de lehet rosszul láttam. Az volt a benyomasom hogy nem adnak automatikusan.
júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!