Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem tervezek szoptatni,...

Ha nem tervezek szoptatni, kell előre jeleznem a kórházban bármikor?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de kezdő szülők vagyunk, első baba.


Köszönöm, ha segítesz a válasszal!


jún. 26. 13:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%
Bababarát kórházban csak cici opció létezik. Semmit nem engedtek bevinni még tartaléknak se. Gondolom ez kórházfüggő. Nem tudok elfogadható indokot arra, hogy valaki miért akarja mesterséges szarral tömni a gyerekét anyatej helyett. Az első gyerekem tápszeres lett pár hónapos korától az én egészségügyi állapotom miatt. Ez kényszerhelyzet volt, nem választás.
jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nem is kell, hogy te elfogadj bármit az én döntésemmel kapcsolatban. Semmi közöd nincs sem a gyerekemhez, sem az életünkhöz.

Engem nem érdekel, te mivel eteted a gyereked, téged is hagyjon hidegen az, hogy nálunk tápszert fog kapni.

jún. 26. 14:33
 13/31 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy 11 írja, bababarát kórházba nem vihetsz be se cumit, se tápszert, alá is kell írni, hogy tudomásul veszed és betartod. Ahol én voltam, akkor se adtak tápszert, ha nem volt tej, többnyire halál paraszt módon elhajtottak, hogy akkor is tedd mellre. Nekem be is sárgult a baba, mert nulla tejem volt, de nem adtak pótlást.
jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező! Ne túráztasd magad szerintem, vannak itt kedves anyák, akik a 2 éves gyerek szájába is a cicit dugják, ha sír. Ne ebből induljunk ki:D

Mikor én kórházban voltam, inkább kb hagyták volna ehen halni, mint megetessék. Mai fejjel tuti vinnék be, nem hagynám napokig ordítani, mert nem tud/nem tudom szoptatni/nincs tejem stb stb

jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

Jajj hagyjuk mar. Azt viszel be, amit akarsz. A te gyereked. Kit erdekel, hogy a korhazban mit “engednek” es mit nem. Szeretik infantilizalni a noket, de annak a babanak az anyukaja te vagy. Nem a korhaz. 18 evig a szulo “dont” jogilag a gyereke helyett nagyon sok helyzetben, de ha megszuletik egy baba, akkor nem, nem donthetem el 3 napig, hogy mit adok neki enni es hogyan?

Aha, persze.


Hiszen alapbol rooming in rendszer van mar, tehat a baba veled van. Ha ehes es elutasitanak, megeteted, kesz.

jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, igen, marha könnyű ezt így utólag leírni, de a kórházban eléggé ki vagy szolgáltatva, főleg ha az 1. Gyereked szülöd és azt se tudod, merre vagy fejjel. Ahol én voltam, pl az ápolók suttogták, hogy dugd el a cumit, meg ne lássak, mert baj lesz....
jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem konnyu, en csak arra reagaltam, hogy nyugodtan vigyen be mindent, ami kellhet. Nem fogjak atkutatni a taskat es kidobatni veled a cumisuveget, cumit, stb.

Mert nincs olyan, hogy “semmit nem engednek bevinni”.

Maximum bunkok lesznek es ezt meg kell harcolni sajnos, hogy valaki nem akar/tud szoptatni.

Ha segitenek a baba eteteseben ezek utan, az tok szuper, fogadja el a kerdezo a segitseget. De ha nem, akkor valahogy neki kell megoldani sajnos vagy nem sajnos.

jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

Ebben viszont teljesen igazat adok neked, 17-es.

Én csak a saját storym írtam le, ma én is másképp csinálnám.

jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem akar szoptatni azért nem fognak gyógyszert adni neki.

Kérdező jelezd hogy nem akarod az arany órát se, ne szivasd a gyereked azzal hogy akkor kaphat cicit utána soha többet nem adsz neki

jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Ezüst órát akarhatok?


Amire te gondolsz, utolsó válaszoló, az az aranyóra. Amit apával fog tölteni, engem akkor még műteni fognak.


Nem bababarát kórház, szimpla magán (Maternity).

jún. 26. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!