Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hosszan tartó menstruációval...

Hosszan tartó menstruációval kapcsolatban lenne kérdésem, bővebben lent ⬇️⬇️valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2,5 hónapja született második gyermekem császármetszéssel.

Kereken 2 hónapra megjött a menstruációm, és mivel nem szoptatok, irattam gyógyszert (Jangee) amit el is kezdtem első nap szedni.

Viszont azóta még mindig vérzek, ma 10.-ik napja, semmi jele, hogy múlna.

Másnál esetleg volt ilyen vagy hasonló?

Sosem volt még ilyen bajom, nem tudom meddig normális, vagy inkább dokihoz menjek e?!

A gyerekágyas vérzés is sokáig tartott (5 hét) plusz a terhesség sem volt zökkenőmentes, sokszor véreztem (ennek okát nem találták)

Köszönöm előre is



jún. 21. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Vissza kéne menned az orvoshoz, milyen vizsgálatokat csinált a gyógyszer felírása előtt? Mert azért a szülés nagy megpróbáltatás a testnek, a hormonrendszernek.
jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a gyógyszer...ahányszor életem során elkezdtem gyógyszert szedni (tini koromban illetve a 2 szülés után), az első levél alatt végig véreztem.

Tök normális úgymond. Áll át a szervezet.

jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is véreztem az első levélnél majdnem végig, voltak 1-1 napos szünetek mondjuk, meg a végén pár napos.
jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!!

Leiden mutáció vizsgálat volt csak. Illetve kb egy héttel előtte voltam 6 hetes kontrollon, ultrahang történt.

Még tini koromban szedtem gyógyszer, korábban, minimum 15 éve, akkor nem volt semmi ilyen bajom...

jún. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!