Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7 hónapja szültem, eddig nem...

7 hónapja szültem, eddig nem volt gond a menstruációval, de most alig akar elmúlni. Miért? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem nemrég volt ilyen problémám.. bár én még csak 3 hónapja szültem.

Végül 9 nap után múlt el a vérzés a 10. napon volt még egy kisebb barnázás. Azóta semmi... nagyon kiváncsi leszek a köv. hónapra, h egyáltalán megjön e.

2012. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoptatással hogy vagy? Nem változott abban valami?
2012. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Jó a kérdés! De változott! Már kiváltottuk az étkezéseket, de reggel és este fejtem, már csak este és mintha kevesebb lenne a tejem. De ez lehet a menstruációtól is, mármint a kevesebb tej. Vagy Te mire gondolsz?

2012. máj. 19. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy a szoptatást segítő hormonok kapcsolatban állnak a ciklust szabályozó hormonokkal (van, akinek meg sem jön, míg szoptat), és ha most hirtelen lecsökkent a szopimennyiség, akkor esetleg ez a két dolog összefüggésben lehet egymással.
2012. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este visszajött a tejem, újra a régi mennyiség (este mindig fejek, tejleadó akartam/szeretnék lenni). Úgyhogy a mensi miatt volt kevés a tejem... De miért tartott 7 napig a mensi? Ez újra a kérdés... Egyszer nem védekeztünk, de attól nem lehet, ugye? Vagy igen?
2012. máj. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!