Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy szóltál a párodnak, hogy...

Hogy szóltál a párodnak, hogy itt az idő, és menni kell szülni? Ő mit reagát rá? Éjjel vagy nappal kellett bemenni a kórházba? Részleteznétek?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok,és nem szeretném apába a frászt hozni.

Apás szülésünk lesz....


2010. okt. 24. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Éjfélkor már éreztem, hogy valami nem okés. 3-kor kezdtem el mérni a fájások időtartamát órával. Kb. 4-fél 5 körül szóltam páromnak, hogy azt hiszem, mennünk kell. Ő felpattant, csak ennyit mondott: NA! :)

Bementünk, megvizsgáltak, méhszáj zárva, hazajöttünk, hogy itthon vajúdjak (10 percre van a kórház). Aztán estére visszamentünk, így beszéltük meg a szülésznővel. Szegény párom egész éjjel ott volt velem a szülőszobában, már nagyon kész volt, és én is. Másfél perces fájások, 2 ujjnyira tágultam csak. Végül sok-sok próbálkozás után (görcsoldó, méhlazító mix, oxytocin) reggel 6-kor lett meg a kisfiam császárral.

2010. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kis történeteket írtatok!:)

Még valószínű nem kel menni szülni,de azért össze vagyok pakolva:)

Az én párom olyan ébrenalvó lett mostanában....

Kedvesek vagytok,hogy bíztattok:)

Kedves Utolsó!Bízz a szervezetedbe,és ha az előző szülésed így alakult,ne biztos,hogy most is ugyanaz lesz!

Mindenkinek sok erőt,kitartást!

(Azért ha van még sztori,akkor jöhet:)

2010. okt. 25. 08:13
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hajnali 2:30-kor kezdett el folydogálni a víz amikor éppen a wc-n ültem.Nem gondoltam hogy a m.víz így visszamentem,de megint kijött valami aztán kimentem a konyhába hogy megnézzem,de akkor már egy kicsit véres is volt.Na akkor voltam benn biztos hogy jön a baba.Bementem a szobába szóltam apának hogy folyik a magzatvíz és tök kómás fejjel,szemei alig nyitva csak annyit mondott:igen?Mondtam neki gyorsan pakoljon vissza a táskába(mert már a 36. héttől össze volt készítve a cucc és néha néha kiszedegettük szellőzni a dolgokat és most pont minden szellőzött :-) )én addig lezuhanyozok.Előtte szóltam anyumnak hogy folyik a magzatvíz.Na azt látnotok kellett volna,apámat úgy ébresztette mintha jönne a világháború.Úgy megrázta csórit hogy:hallod a lánynak folyik a magzatvize keljél!!!!Szegény alig tudott magáról.Mire lefürödtem már mindenki haptákban állt rám várva és akkor puszilt meg anyám hogy boldog szülinapot,mert én is azon a napon születtem.A párom is nagyon örült hogy végre itt az idő.Bocsi hogy hosszú lettem de olyan jó volt leírni és visszaemlékezni :-)

Tetszik ez a kérdés!!!

2010. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tesóm történetét tudom. Bement a kórházba szimpla ellenőrzésre. Ott közölték vele, hogy már haza se menjen. OK: Megnézte a doki és közölte, hogy még van idő, elmegy iszik egy kávét. elindult lefelé a lépcsőn, már szaladtak utána, hogy azonnal jöjjön vissza, mert mindjárt kint van a gyerek :) Meg is lett. Hajnal 4-kor telefonált haza tesóm, hogy megszült. Anyu meg azt hitte poénkodik :)
2010. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

:):):):):):):):):):)

Halljátok,nem semmi,amiket írtok!:)

Magam elé képzelem az eseteket,és kész vagyok!

Húú,most már kíváncsi vagyok nálunk hogy fog majd alakulni...

2010. okt. 25. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!