Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyik ismerősöm ma volt...

Egyik ismerősöm ma volt ultrahangon, és azt mondták neki, hogy a gyerek fején egy ciszta van?

Figyelt kérdés
Valaki volt már hasonló helyzetben?mi lett a vége?mit tettek ellene?mitől lehet ez?sűrgős a válasz?
2010. okt. 14. 14:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem mindkét fiamnmál volt, az elsőnél 18hetes uh-n látszott, 20-on már nem.

másodiknál meg szinte végig látszott, de volt hogy feltöltődött, aztán más helyen újra előjött, de végül a 36.héten teljesen eltünk, és mikor megszületett még 5hetesen megnézték a kutacsán keresztül is, de akkor sem volt már ott.

egyébként ez hozzátartozik a fejlődéshez, egyszer látszanak egyszer nem, akkor kóros, ha mindkét oldalon kb szimmetrikusan látszódnak, illetve ha egy bizonyos méretnél nagyobb.

viszont a kezelőorvos, ha úgy ítéli meg, hogy ez már kóros, akkor genetikára kell menni, és amniocentézisre, én úgy tudom- és ők figyelik majd, hogy mi a helyzet.

remélem minden rendben lesz.

2010. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!