Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyik ismerősöm ma volt...

Egyik ismerősöm ma volt ultrahangon, és azt mondták neki, hogy a gyerek fején egy ciszta van?

Figyelt kérdés
Valaki volt már hasonló helyzetben?mi lett a vége?mit tettek ellene?mitől lehet ez?sűrgős a válasz?
2010. okt. 14. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fején vagy a fejében és hány hetesek?
2010. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nemtudom,szerintem benne
2010. okt. 14. 15:02
 3/11 A kérdező kommentje:
és kb.18-20hetesek
2010. okt. 14. 15:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan 18. hét körül van akkor ez még felszívódik. Nekünk is volt az agyában több kicsi ciszta és a 22. hétre teljesen eltünt. Ez valószínű, hogy ilyenkor egy olyan fejlődési szakaszon megy át az agy, hogy esetleg keletkezhetnek ilyen dolgok is. Nem lesz semmi baja a picinek.
2010. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
neki kettő van és azt mondták az egyik nagyobb mint 5mili és az baj
2010. okt. 14. 15:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor most elküldték genetikai tanácsadásra?
2010. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valójában ilyen kérdésekre azt válaszolta az egyik doki, hogy mostanában vannak olyan ultrahang gépek, amelyek már képesek kimutatni ilyeneket, lehet hogy a 18-20 hetes magzatok 90%-nál volt ilyen (mert teljesen természetes hogy van) és vígan élnek közöttünk. Nem azt mondom nem kell törödni vele, de nem kell vele túlzottan foglalkozni sem.
2010. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, sokszor előfordul és pár hét alatt eltűnik.
2010. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes voltam a kislányommal, (kb 20 hetes) akkor azt mondták rá, hogy súlyos vissza maradottsága van! Nem fog tudni egészséges életre! És amikor megszületett, akkor azt mondták: egészséges! És igaz! Tökéletes lett! Az orvosok sokszor nem is tudják, hogy mit látnak az ultrahan-képen! Nem azt mondom, hogy nem kell vele foglalkozni! De igen! De mérlegelni kell! Én a terhességet végig sírtam! Minden vizsgálat egy rémálom volt! A végére belejöttem! és igen! Sokszor megilyesztik a kismamát ok nélkül! Ha én rájuk hallgattam volna...
2010. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kislányomnak az agyában volt egy ciszta. 3 hét múlva visszarendltek és szerencsére már nem volt láőtható. A doki akkor azt mondta, hogy ne izguljak, mert csak az egyik oldalon van. Hogyha mindkét oldalon lett volna, akkor folyamatosa megfigyelés alá kerültünk volna.
2010. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!