Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol szülnél és hogyan?

Hol szülnél és hogyan?

Figyelt kérdés
Annyi rosszat és jót is hallani, én nem tudom, hogy döntenék. Csak ijesztő erről a témáról olvasni...
2010. okt. 12. 08:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Uzsoki tök jó kórház. Attól függ, hogy hol laksz. Én ajánlom Neked.
2010. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szt.István khz,alternatív szoba,sima szülés(3 óra alatt),gátmetszés nélkül.
2010. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni Klinika (szintén)!! Sima szülés gátmetszéssel, EDA-val. A négy nap igaz, bár mi 11 napot maradtunk, probléma volt a babucimmal, de azóta minden rendben. :))))))

10,5 hónapja


Te szülés előtt állsz? Hol fogsz szülni?

2010. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Róbert klinika és nem tudom mert császár volt az első ha lehet akkor simán vagy ha kell megint császár.Imádtam ott mindent.
2010. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes sajnos, de hamarosan szeretnék az lenni. Csak olyan ijesztő dolgokat hallani, olvasni. Illúzió egy olyan hely, ahol TÉNYLEG érdekli az ott dolgozókat a szülő nő és gyermeke története...
2010. okt. 12. 20:30
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapi 15:48-as vagyok.

Szerintem a lényeg az, hogy ne olvass el mindent!!!!!!!!!!

Én is eleinte mindent elolvastam, az egész napom abból állt ki, hogy minden létező oldalt végig néztem itt a neten, megvettem száz könyvet. Aztán amikor végig minden rendben volt és elértük a 40 hetet már semmi nem érdekelt, csak az, hogy a kezemben tarthassam a kisfiamat. Aztán 340hét 5 napra megszületett, teljesen egészségesen, óriás baba lett. Azóta lassan 11 hónapos és koránál érettebb "nagyfiú". Tényleg az a lényeg, - így utólag már okos vagyok - nem szabad rémtörténeteket olvasni.

Pedig én sem úgy estem tehereb, hogy akkor most jöjjön a baba és akkor jött is. 9hónapig jártam stimulációra PCOS miatt.

2010. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

340hét :o) De vicces vagyok!!!! Persze véletlen volt!!!!

40 hét 5napra született a drágám.

2010. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!