Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan kivartatok a 6...

Szules utan kivartatok a 6 hetet es csak utana szeretkeztetek a parotokkal?

Figyelt kérdés
Vagy kinek pl vagas volt???
2010. okt. 6. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

éngem kivül, belül varrtak, nagy vágásom volt :( 5 hétig bírtuk, de hát nem volt vmi juhúúú :( sőőőőőt!!!!

4hónapja szültem és tegnap volt az első olyan alkalom, h na végre! megint a régi minden :))))))

2010. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
császár volt, 5 hétig bírtuk, olyan volt, mint előtte, csak izgultam egy kicsit, mert a terhesség alatt tiltva volt a szex és én is szűzlánynak éreztem magam jópár hónapnyi behatolástalanság után:)
2010. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
vágtak, és szülés után 2 héttel szeretkeztünk. Picit korai volt, mert eléggé feszült. Most van 5. hete és tegnap próbáltuk másodszor, most jobb volt, de a feszülés még mindig nem múlt el. Ezt csak a behatolásnál érzem, közben nem. Majd idövel...
2010. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vártuk ki, 4 hétig birtuk, gátmetszésem is volt, de nem volt az igazi. Szülés utáni 8. héten mondtam azt, hogy na, ez jó volt. :)
2010. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem bírtuk a 4. hét után egymásnak estünk.
2010. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elöző voltam és engem is kívül belül varrtak, de nekem már az első szuper jó volt. A dokim nagyon jó munkát végzett.... :)
2010. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem vártuk ki, 3 varatom volt kivül belül és 2,5 hét után bujtunk ősze mert már nem véreztem ,nagyon figyelmes volt velem a párom , jó volt

és sosem fájt

2010. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!