Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan kivartatok a 6...

Szules utan kivartatok a 6 hetet es csak utana szeretkeztetek a parotokkal?

Figyelt kérdés
Vagy kinek pl vagas volt???
2010. okt. 6. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Nekem 10 öltésem volt.

Napra pontosan szülés után 3 héttel szeretkeztünk a férjemmel. mondjuk nem volt valami felemelő..:)

2010. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Én 6 évvel ezelőtt császárral szültem, de csak négy hétig bírtuk "egymás nélkül". Természetesen addigra a vérzés elmúlt és semmilyen problémát nem okozott.
2010. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen, kivártam.
2010. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 4.héten "próbálkoztunk" (vartak rendesen a szülésnél). Meg is bántam rendesen, borzasztó volt. Majd a 6.hét elteltével ismét. Minden túlzás nélkül mondhatom, hogy pocsék volt. Ki voltam bolulva, hogy már soha sem lesz olyan, mint régen. De lett. Idő kérdése.
2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

simán szültem és volt varratom,de csak 3 hétig bírtuk.

igaz az első kicsit kellemetlen volt de utána semmi gond nem volt.

de szerintem az első akkor is kellemetlen ha megvárod a6 hetet vagy akár többet is.


ha leesel a lóról jobb minél hamarabb visszapattanni! :)

2010. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
2x szültem,mind a 2x varrtak, és mind a 2x hamarabb bújtunk össze:) Először az 5. héten, a második baba születése után 3 héttel. Nem fájt, csak a behatolás volt kicsit száraz,utána a megszokott,minden rendben volt:))
2010. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Szia, én császárral szültem, 3 héttel a szülés után már voltunk együtt és nem volt egyáltalán kellemetlen, aztán napról napra jobb lett.
2010. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Császárom volt és 7 hét után voltunk együtt először!Pedig terhesség alatt tiltva volt már az 5.héttől!És mégis kibírtuk!
2010. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kivártuk a 6 hetet, bár már nagyon vártuk, de előtte semi energiánk nem volt. Császáros voltam ikrekkel, és lombikos(az egész terhességem alatt tilos volt(bevéreztem)és még előtte is 4 hétig),11 hónap kimaradt, de megérte, és az első nem volt az igazi, de azóta....
2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi kivártuk a 6 hetet,de akkor is mintha szűz lány lennék úgy féltem. Már sajnáltam a férjem... :D
2010. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!