Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen még szeretkeztetek...

36 hetesen még szeretkeztetek a párotokkal vagy már tényleg nem ajánlott?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm szerint(neki még nincs gyereke) ilyenkor már nem szabad.Meg én úgy vettem ki a szavából, hogy undorítónak tartja :( Tényleg fogjuk vissza magunkat?

Azt nem tudom, hogy nyitva van-e a méhszájam mert legutóbb (3 hete) még nem volt, h azóta van e változás nem tudom.


2010. jún. 26. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
még 40hetesen is szabad, a barátnőnek meg semmi köze hozzá. Majd ha odaér, hogy szüljön, másképp fogja gondolni...
2010. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán ha jól esik!:) Mi szülésem elött egy nappal is együtt voltunk!:)
2010. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is az utolsó napi is együtt voltunk. Sőt,én túlhordtam,és a 41.héten mondta a szülésznő,h kapjam elő apát,és szexeljünk,mert a sperma segít a tágulásban..... Végül császár lett,de mondom az utolsó napokig szeretkeztünk.Semmi baj nem volt....
2010. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még 40.héten is csináltam és nem lett semmi baj.Ráadásul még túl is hordtam.
2010. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hajjaj persze

a szülés indítós része néálunk nem is jöttbe egyszer sem 3 kislányunk van és mind a három 6 napot vitt rá

nyugodtan élvezzétek ki az uttolsó heteket, mert aztn utána pár hétig úgysem kívánok

2010. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Akkor jó:) már meg voltam szeppenve, hogy nem illik. De akkor odabújok a férjecskémhez :D
2010. jún. 26. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy-úgy,bújj csak oda.... Nálam párom nagyon élvezte,mármint,h nem félt szeretkezni velem pocakosan. :)

Kitaláltunk kíméletesebb módszereket,és kész,jó volt,utána úgyis bőjt van,másfél hónapig....

2010. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk együtt, egészen az utolsó napig.

Hogy ő mit tart undorítónak, azzal te ne foglalkozz.

A lényeg, hogy neked és a férjednek jó legyen.

2010. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!