Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tartott a kitolás...

Mennyi ideig tartott a kitolási szakasz nálatok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 07:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kb. 2 óra, pedig közben oxitocinnal rá is segítettek. Előtte már a hosszú vajúdás kifárasztott, elég hulla voltam, nem sokra emlékszem a kitolási szakaszból.
2023. febr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél kb fèl óra (de ott volt komplikáció). Másodiknál kb 3 perc,2.nyomasra kint volt a baba.
2023. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 45 perc volt. Rosszul nyomtam, most is ettől rettegek...
2023. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekem született. Én vagyok a kivétel azt hiszem.. nekem a kitolási szakasz volt a legnehezebb! Azóta sem tudom miért. Hosszú, gyötrelmes, fájdalmas, közben azt éreztem hogy ez képtelenség és most mi lesz. Aztán persze hirtelen egyszercsak megszűnt minden fájdalom. Időérzék szerintem az egész szülés alatt nem olyan mint normálisan ezért nem tudnám megsaccolni hogy mennyi ideig tartott, csak azt hogy a legnehezebb részként emlékszem rá.
2023. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem 50 perc 🥺
2023. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!