Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik gátvédelemmel szültek,...

Akik gátvédelemmel szültek, ugyanolyan volt utána a szexuális életük? Pozitiv és negativ vélemény is érdekel.

Figyelt kérdés

Félek hogy kitágulok, és nem fog visszaszűkülni! Párom rendes méretekkel van megáldva, de én amugy is tág vagyok, és félek hogy ez csak romlani fog!

Mik a tapasztalatok?


2010. szept. 24. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szültem 3x gátmetszéssel és 1x gátvédelemmel. Ha tehettem volna, így visszagondolva inkább előzőleg is jobb lett volna a gátvédelem! A gát és a hüvely nagyon izmos szervek, ahogy kitágulnak, utána normálisan vissza is húzódnak. Ne félj, nem lesz probléma! Különben ebből a szempontból teljesen mindegy hogy gátmetszéssel vagy gátvédelemmel szülsz, a lényeg a hüvelyeden van, azt meg nem vágják. Magától (azaz a baba fejétől) tágul ki és kb. 6 hét múlva szinte eredeti méretű...
2010. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2x szültem,nem volt gátmetszésem,és a férjem szerint ugyan olyan maradtam...gondolom a 3. babánál se fog ez változni.Én esküszöm a gátvédelemre.
2010. szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem egy babám van, gátmetszés nélkül szültem, 3440 gramm volt. nem tágultam ki és minden rendben van a szexszel is!

javaslom az intimtornát, segíthet a problémádon!

2010. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!