Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+4 hetes vagyok,1 hete...

38+4 hetes vagyok,1 hete vizesedek. Ti nektek milyen tünetekkel járt?

Figyelt kérdés

Mármint,oké addig hogy,az ujjaim ilyen hurkásak,dundik még nem voltak.A lábfejem elég vastag,a bokacsontom nem igazán látszik,és olyan érzés amikor megyek, mint ha kacsa lennék,vagy inkább pingvin?HMMMM...:)

Eléggé feszítenek az ujjaim,gyengének érzem őket,olyan mind ha fel lennék fújódva,de tulajdonképp,hála Istennek ez az arcomon nagyon nem látszik.Ja és 2 napja enyhe fejfájás is gyötör.Ez már a VÉG.............?Nektek is voltak ilyen tüneteitek,hogy éltétek meg?Bármi tippet elfogadok,amitől egy kicsit jobban érezném Magam.Első babás kismami.:)


2010. szept. 17. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Már ihatsz málnalevél teát-nekem teljesen megszüntette a vizesedést, és a tágulás is nagyon gyorsan ment! Kitartást! :)
2010. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike,már iszom a 37.héttől.:)9.-én már 2110 volt a méhszáj.:)
2010. szept. 17. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomást mértek az utóbbi időben? A védőnő megnézte, hogy van-e fehérje a vizeletben? Nehogy toxikózis legyen így a végén... Ezeket nézesd meg és ha mind negatív, akkor egyék petrezselymet, uborkát, ezek vízhajtók. A csalánteának is utána nézhetnél, nem tudom, lehet-e terhesség alatt inni.
2010. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi,hogy a bal szememnél a könnycsatornám,olyan mint ha be lenne dugulva mindig feltelik és fáj egy kicsit.Ha megnyomogatom akkor kitisztul.Valakinek volt ilyen?
2010. szept. 17. 10:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen vérnyomás jó,kedden mérték nst-n (100/60).Fehérjét majd hétfőn tud nézni a védőnőm,akkor van rendelés.
2010. szept. 17. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 24 hetes terhesen kezdtem el vizesedni, szintén első baba. Nálam sem találtak semmi kórosat, a vérnyomásom is tökéletes. Kipróbáltam egy csomó dolgot, mint pl. halolaj kapszula, fokhagyma kapszula, vízhajtó tea, csalántea, felpolcoltam a lábam, de semmi javulás nem volt. Illetve az elején az esténkénti láb felpolcolásoktól reggelre jobban nézett ki a lábam, kb. addig, amíg fel nem keltem. Az orvos szerint a terhességi vizesedésre nincs megoldás valakinél a polcolás segít, van akinél nem... Te már nagyon a vége felé jársz, úgyhogy adj hálát az égnek, hogy nem a 100 éves hőségrekordban kezdődött el, mert az borzalmas... :)


Sok egészséget és kellemes babavárást!


33hetes kismama

2010. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Védőnőm ajánlotta a natúr túrót, sok apróra vágott friss petrezselyemmel vacsira. Csodát tett. 34.héttől be akart fektetni az Orvosom, elkezdem ezt a túró kúrát és a Nőgyógyász is csodálkozott, alig volt rajtam vizesedés. 41.héten hoztam világra a Kisfiamat. :)
2010. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!