Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz hogy szülés közben be...

Igaz hogy szülés közben be lehet 💩-ni? Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kakilsz be, hanem a gyerek feje nyom ki belőled mindent, ami útjában van, szóval abszolút nem tudatos és teljesen kontrollálhatatlan, ezzel mindenki tisztában van, senkit nem érdekel.
2022. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Beöntés ide vagy oda, ha van bent valami az ki fog jönni
2022. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Valakivel? A szülő nők nagyrèszèvel igen.
2022. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira járok, láttam már néhány szülést, a nagy részüknél kaki is jött. Teljesen természetes dolog, a baba feje tolja ki maga előtt a végbélből, ami benne van. Felkészülni nem lehet rá, de nem is kell. Szóra sem méltatja senki, a szülésznő letörölte és ment tovább a dolog. Amúgy is csöpög, folyik "odalent" minden, ez már tényleg semmi.
2022. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, mindig is kíváncsi voltam, milyen érzés először látni egy szülést? Mikorra "szokja meg" az ember a látványt? Kell erre pár alkalom, vagy ti alapvetően más szemléletettel tudtok ehhez állni?
2022. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam beöntést, de legközelebb tuti nem fogok kérni :D Pont arra volt jó hogy fellazítsa azt is ami még 2 napig bennem maradt volna, és minden tolásnál jött egy adag... Amúgy pont nem érdekelt, pedig férjem is a fejemnél volt, de még előtte otthon mondtam neki, hogy ne nézzen oda le, SOHA. :D
2022. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 nekem nem kellett megszokni, igazából egyáltalán nem olyan "durva" látvány, mint mondjuk egy preparátum az anatómián, vagy egy műtét. Nekem anno lányként inkább azt volt nehéz megérteni, hogy ez miért jó bárkinek is, miért vállalnak gyereket (pláne újabb és újabb gyerekeket) az emberek, ha ennyire fáj és ennyire rossz :D Ha az ember úgy megy el szülni, hogy csak az ismerős anyukák történeteit ismeri, hogy ugyan kicsit fájt, de mégis ez volt élete legcsodálatosabb élménye, akkor lehet, hogy könnyebb túllenni rajta vagy egyáltalán motivációt érezni, hogy valaha is gyereket vállaljon. Én viszont lehet, hogy emiatt sz#r anya leszek, de már rég tudom, hogy ha egyszer eljön az ideje, akkor úgy fogok bemenni a kórházba szülni, hogy sz#r az egész és mindegy mit csinálnak/hol vagyok/ki van bent, csak jöjjön ki a gyerek épségben minél hamarabb. Nyilván ha meglesz a baba, akkor az öröm és a hormonok velem is feledtetni fogják, hogy mekkora sz#pás és szenvedés volt az elmúlt pár óra/nap, szóval a személyes tapasztalataim lehet, hogy később megszépülnek, de a többi szülés emléke, amiket láttam azért sosem teljesen csodálatos emlékként fog megmaradni.
2022. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad! :)
2022. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a nagy erőlködéstől és a gátizmok megterhelésétől bizony gyakori és lehetséges, sokszor szülés előtt beöntést is adnak emiatt
2022. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!