Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vesegörcs és szülési fájdalmak...

Vesegörcs és szülési fájdalmak mennyire hasonlók?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallom, hogy elég hasonló, a vesegörcs hamá még rosszabb is. Bár nincs bizonyítva, hogy nekem vesegörcsöm volt, de elég valószínűnek tartom. Évente egyszer jelentkezik és pont pár napja volt egy ilyen, telefonáltam is orvosnak, mivel 15 hetes vagyok.

Tényleg hasonló a kettő vagy ez tök hülyeség?

Amit én éreztem az a derekamból az alhasamba, hüvelybe, fenékbe sugárzó hirtelen szúró fájdalom volt. Azt tudom, hogy vajúdáskor nem hirtelen jön, hanem fokozatosan, a hasonlóságot a fájdalom szintjére értem.


2022. jan. 23. 14:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom annyira szubjektív dolog, hogy ezt soha senki nem fogja neked megmondani. Valakinek rosszabb, valakinek nem.
2022. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Vesekövem kétszer volt és kétszer szültem már.

A szülés ezerszer fájdalmasabb volt

2022. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!