Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni fájdalmak. Volt...

Császár utáni fájdalmak. Volt valakinek jobb oldali erős görcsös fájdalma?

Figyelt kérdés
6 napja volt császármetszésem. Már az őrzőben iszonyatos kínjaim voltak: jobb oldalon elölről hátra húzódó görcsös, folyamatos fájdalmak. Ma megint felerősödött. Mi okozhatja? Szétpakolt szervek, belek? Vagy csak lassú bélműködés? Olyan, mintha a beleimet és a vesémet egy labda nyomná belülről.

2013. dec. 24. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz meg!
2013. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a szobatársam már akkor mondta, hogy ne várjam meg amíg fájdalmat érzek a spinál után, nyomjam a csengőt és szóljak, hogy fáj, 5kor császároztak, mire elkezdtem érezni, már tolták a fájdalomcsillapítót, így reggelre már alig éreztem valamit. Óráról órára jobb lett, csütörtökön 5kor császároztak délután, hétfőn 2kor jöhettünk haza. Akkor már csak kellemetlenül húzódott néha, de nem fájt. Szerintem doki, akár ügyelet, ha már otthon vagy. Amikor hazaengedtek, nem mondtad a vizsgálaton? Elvileg ott meg kellett volna nézze a sebedet és a méhszájadat, folyásodat az orvosod és tájékoztatnia kellett volna, mikor kell visszamenned, mik azok a dolgok, amik nem normálisak.
2013. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!