Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért a szülésznő vágta el a...

Miért a szülésznő vágta el a köldökzsinórt?

Figyelt kérdés
A Szent Imre kórházban szültem, Budapesten, nagyon természetes szülés pártiak. Voltam szülésfelkészítőkön, ahol azt mondta a szülésznőm, hogy a napjára nem is emlékszik mikor vágott el utoljára köldökzsinórt, mert, hogy már annyira alap, főleg ebben a kórházban, hogy az apa vágja el. Készültünk is rá, ott állt a férjem, de valamiért a szülésznő vágta el(én nyilván magamnál sem voltam)… amúgy ez már lassan egy éve történt de a mai napig nem értem.🤣 szerintetek ez miért történt így?
2021. dec. 1. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Nyáron szültem a Szent Imrében, nem mondtam/tunk előre semmit, de mikor eljött a vágás, megkérdezték a férjemet, el akarja-e vágni. Pedig nem volt fogadott senkim.
2021. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Huu, bocsi, de hihetetlen, hogy ez nektek a nagy pillanat, ilyenkor eszembe jut, hogy emberek mennyire nem tudnak már kínjukba kitálni semmi mást.
2021. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!