Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt ha nagyon álmos...

Vajúdás alatt ha nagyon álmos fáradt valaki nem is tud aludni? Ha már halálosan fáradt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 06:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn hajnali 4kor keltem. Aktiv volt a napom, dokitól dokiig mentem. Estére elfáradtam rendesen, de nem tudtam elaludni, éjfélig filmeztem, majd a plafont bámultam igy fél2ig. Akkor elkezdtem görcsölni. Elkezdtem mérni a fájásokat, mert semmi rendszer nem volt bennük, de vissza viddza tértek. Reggelig telefonnal a kezemben ültem a nappaliba alvás nélkül. Férjemet elküldtem dolgozni reggel (neki még nem szóltam, hogy akció van). 3kor jött haza a munkából, utána mentünk be a kórházba. Este 8ra lett meg a lányunk (38óra ébrenlét után)

Simán kibirtam alvás nékül, sőt aludni sem tudtam volna azoktól a fájasoktól. Olyan erő volt mégis bennem, én is meglepődtem.


Viszont igen, ami utánajött... na az a neheze 😅


(Egy 8hetes anyuka)

2021. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtam volna aludni, elájulni igen, a fájdalomtól.

A végén, egy nap vajúdás után, végül császár lett. Amikor beadták a gerincérzéstelenítést és végigfeküdtem, babát kivették (és ott még van 20-30 perc varrás, befejezés), nah,akkor ott elaludtam a műtőasztalon felnyitva. Enynire voltam fáradt. De fájások közben képtelenség volt, majdnem ott haltam meg, akkor nem tudsz aludni.

2021. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vajúdás közbeni elalvás is megtörténik.
2021. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mit értünk elalváson? Az 1-2 perces beájulást? Akkor igen. 30 perces alvások ott nincsenek fájások alatt. Az biztos.
2021. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
4es válaszolót adom. Hétfő reggel 5kor ébredtem az első fájásra. Napközben elvoltam, de nem aludtam nyilván egy percet sem, csináltam a dolgomat otthon. Este 10kor le akartam feküdni aludni, de akkor már annyira fájt, hogy esélytelen volt elaludnom, akkor lettek 4-7percesek így összevissza. Fél 11kor bementünk a kórházba, és hajnal 3ra lett meg a lányom. 5ig a szülőszobán voltunk 3asban, akkor őt elvitték, engem elkísértek a szobámba, hogy pihenjek egy kicsit, majd hozzák a picit. Fél 6kor lefeküdtem és a következő pillanatban berontott a takarítónéni, indult a nap... Úgyhogy nem aludtam, 8 körül hozták is a picit, onnantól folyamatosan velem volt, ha nem volt mellen, akkor sírdogált. Kedden este aludtam 2 órát összesen, majd éjféltől reggel 8ig mellen volt a gyerekem, különben sírt.. Napközben ugyanez. Szerda estére én úgy ki voltam merülve fizikailag és idegileg is, hogy sírva toltam oda a gyereket a nővéreknek, hogy valami legyen, mert folyamatosan mellen van, de a tejem még sehol, ordít, mert éhes, én meg hétfő reggel 5 óta ébren vagyok, most szerda este van, és szültem ezidő alatt egy gyereket. Fáradt vagyok. Úgyhogy a szerda éjjelt a nővérekkel töltötte, kapott tápszert, végre jól lakott, én meg aludhattam majdnem 3 nap után egyet. Biztos szar anya vagyok, mert otthagytam egy éjszakára, de sajnálom, különben szerintem elájultam volna.
2021. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem császár lett a vége, de 30 óra vajúdás után elaludtam minden fájás közben, ülve... pedig akkor már hárompercesek voltak

elég traumatikus volt

2021. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ide tartozik de én nemhogy aludni, de sírni se tudtam a fájdalomtól. Egy könny nem jött ki a szememből.
2021. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!