Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt ha nagyon álmos...

Vajúdás alatt ha nagyon álmos fáradt valaki nem is tud aludni? Ha már halálosan fáradt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 06:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Én előtte egy héttel már csak pár órákat aludtam, mert bent voltam a kórházban, ott meg nem lehet. Így 24 óra vajúdás után sem voltam halálosan fáradt, ezt hogy érted?
2021. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják hogy pihenjuk ki magunkat előtte mert kell az erő
2021. nov. 26. 06:28
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem a szülésre értik. Hanem ami utána jön. Na az újszülött mellett én is halálosan fáradt voltam vagy 3 hónapig, úgy éreztem hogy meghalok. 1-es voltam.
2021. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a béka segge alá pontozni, de volt jó abban a rendszerben, mikor 2 vagy 3 óránként hozták szopni a babát a kórházban :)
2021. nov. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem a kitoláshoz kell erő?
2021. nov. 26. 06:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik, de az az erő ott van benned akkor is, ha előtte egy napig nem aludtál. Adrenalin stb segít :D
2021. nov. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Első babámnál halálosan fáradt voltam. Mire kibújt a baba már 24 órája voltam ébren (pedig a vajúdás csak 8 óra volt +1,5 óra kitolás), mert este kezdődött és hajnalra lett meg a baba. Utána sem aludtam még a kórházban töltött 2 napon szinte semmit. 3 nap alatt összesen 3 órát részletekben. Soha nem éreztem még magam ilyen kimerültnek, úgy éreztem, midnen más lett volna, ha kipihenten tudok nekiindulni.

A második gyerekemmel egészen más volt. Vele is este kezdődött, de előtte délután aludtam egy nagyot, ráadásul 4 óra alatt meglett, le se izzadtam igazán a szülésben. Vele a kórházban töltött napok alatt sem voltam kimerült, magam mellé vettem az ágyba és együtt tudtam vele aludni. Azóta se voltam kimerült, mert az első perctől fogva jó alvó lett, nyoma sincs a kisbabás kimerültségnek, mert éjjel alszunk és még ha kelni is kell, visszaalszik és alszunk tovább.

2021. nov. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elaludtam vajúdás közben. Éjfélkor kezdődtek a fájások, (egyből 5 percesek és elég erősek) kb 1 órát aludtam előtte. Egész éjszaka vajúdtam, délután 2kor lett meg a baba. A végefelé azt mondja a férjem volt olyan hogy két fájás között elaludtam, de nem volt nagy alvás mert 2-3 perces fájásaim voltak addigra.de teljesen ki voltam merülve.
2021. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az ellenpélda, bennem már nem volt erő nyomni, annyira kifáradtam. Előtte 2 egész napja nem aludtam mert már otthon is elkezdődött a vajúdás. Nem csak ezért, de császár lett a vége.
2021. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

10kor elfolyt a vizem. A kórházban rámnéztek, mondták h várunk még, mert fájásaim nincsenek.

Én elaludtam (a férjem is) olyan 2 körül éreztem h fájdogál a hasam, elkellett mennem wcre is.

Szóltunk a nővérkének, ő a dokinak.

Megvizsgált, és közölte h 10cm. Szóval kezdődik a buli.

Nekem semmi vészes nem volt.

Mindenki máshogy éli meg. Más a fájdalom küszöbünk.

Nekem mázlim volt.

Bezzeg a migréneknélvan h az ügyeleten kötök ki!

2021. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!