Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszést követően...

Császármetszést követően meddig véreztetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztaltabb anyukákhoz szólna a kérdésem. 2021. szeptember 15.-kén született a kislányom császármetszéssel.


Természetes szülésnek indult, de magas vérnyomás-pulzus szám miatt illetve téraránytalanság miatt döntöttek a műtét mellett 6-7 órás vajúdás után,ez mellett nem tágultam úgy ahogy kellett volna és nem tudta a fejét beilleszteni,elkezdett esni a szívhang. (4420 grammal született 51 centivel)


Ő az első gyermek. A műtét követően 2-3 napig vérezgettem intezívebben aztán, szinte teljesen elmúlott. Pecsételő vérzés volt hol barna, hol rózsaszín hol véres..


Most viszont az utóbbi 2 hétben tiszta vér mindenem. Semmi fájdalmam nincs,de most töltöm a 6.hetet. Nem kellene már elmúlania?


Kértem időpontot a 6 hetes kontrollra de majd csak november 19.kén mehetek.. addigra több mint 2 hónapja szültem már.. ha bemennék ügyeleti ellátásra ezzel nem küldenének el?


Illetve összefügghet ez PCO-val?


Akinek terhesség előtt volt PCO-ja annak hogyan alakultak a későbbiekben a dolgok?


24 N


Köszi a válaszokat.


2021. okt. 27. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt pco-m így nem tudom, hogy mennyire lesz segítségedre a válaszom. Intenzívebben olyan 2 hétig véreztem, aztán egyre jobban csökkent. Talán 4 hét múlva már nem is nagyon volt más ilyen barna maszaton kívül. 6 hétre már teljesen elmúlt.
2021. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb.1 hétig véreztem ''erősebben'' de az sem volt vészes, még 1 hétig gyengébben, utána már csak tisztasági betét kellett az viszont kb.a 7.hétig.
2021. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3-4 napig erősebben, utána kb 2 hét maszatolás, a 3. héten teljesen tiszta voltam. 2 természetes, 2 csm., mind a 4 gyereknél így volt, és 8 hetes korukban kezdtem menstruálni (szoptatás mellett).
2021. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8.hétig teljesen normális.

Amellett ha az orvos nem takarított ki szépen rendesen akkor bizony elhúzódik.


Pcos- ir vagyok. Elsőnél indítottak, 8.órában csm. 6hétig véreztem.


2.csm 5 hétig véreztem.


3. Csm 3 hétig épp csak véreztem

2021. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyermekágyi időszakig 6.7.8 hét természetes,normális
2021. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Intenzív vérzesem volt az első héten. Majd csak barnazas.

Majd a 6.héten megindult és két héten az véreztem. Majd elmúlt. :)

2021. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig véreztem. Talán a 4. héten még volt egy kis barnázás. A 6. héten megjött a menzeszem , pedig igény szerint szoptattam.
2021. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!