Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kontaktlencsét viselni...

Lehet kontaktlencsét viselni szülés alatt? Mi a helyzet a császármetszéssel, ott ki kell venni, vagy maradhat?

Figyelt kérdés
Nem olyan rosszak a szemeim, vagyis lencse és szemüveg nélkül is látok azért, csak nem szeretnék szemüvegben szülni, mert nekem az kényelmetlen. Hallottam már ilyet is, olyat is.

2021. okt. 20. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd a szemüveget, a végére, amikor már kényelmetlen, akkor leveszed és félrerakod. Vajúdás közben még nem fog zavarni. Én szemüveges vagyok, nekem volt egy kis asztalka magam mellett, a végén arra raktam, mert csak zavart. Úgyis csukva volt a szemem (nekem könnyebb volt így figyelni a légzésre). Ha nincs felület, ahova teheted, akkor meg odaadod férjednek addig.
2021. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kemeny kontaktlencset hordok a -5 illetve -13-as szemeimre. Automatikudan kivettem szules elott. Igaz,hogy nem latok igazan jol nelkule,de valahogy akkor fel sem tunt. Amit kellett azt lattam szerencsere. :)
2021. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok. Egyebkent termeszetesen szultem.
2021. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
13-as félkemény kontaktlencse van, ha teljesen az lenne, hogy tennéd be? De lehet lemaradtam valamiről.
2021. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocsanat,elirtam,felkemeny.
2021. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De tudtommal van kemeny is.
2021. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, azt szerintem csak speciális esetben használják. Sok színes kontaktlencse pl: félkemény, egy barátnőm vett olyat. Mondocon. XD
2021. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Day&Night kontaktlencsében szültem 7 hete. Senki se mondta hogy vegyem ki.
2021. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!