Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszes utan kb...

Csaszar metszes utan kb mikorra megy vissza a has?

Figyelt kérdés

Van mg hasam egy honapja szultem

Varhato meg h lejjebb fog menni vagy mar nem nagyon ? Tapasztalatokat varok


2021. szept. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes kontrollon majd kérdezd meg, nincs-e nagyon szétnyílva a hasizmod. Egy hónap még semmi, legyél türelmes magaddal, mert ez teljesen egyéni (és nem csak a császártól függ, hanem hogy mennyit nőtt és milyen állapotban volt és milyenek genetikailag kötőszöveteid).
2021. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 8-9 hónap alatt állt vissza a hasam az eredeti 'lapos' állapotára :) Bár Én nem foglalkoztam vele, semmit sem tettem érte.. :)
2021. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapja volt császárom és még mindig van hasam pedig 7 kg-al vagyok kevesebb, mint amikor terhes lettem. Sportolok, figyelek az étkezésre, a hasizmom nem nyílt szét és mégis. De legalább oda már eljutottam, hogy ha egy picit behúzom akkor nem vészes. 😏
2021. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontrollra már szűk felsőben mentem (élveztem h nincs már hasam) de még egy pici pocak azért volt.

Barátnőm 4 hónapja szült. Most kb 18 hetes terhesnek néz ki.

Szóval elég nagy a szórás ebben is.

Kinek hogy regenerálódik a szervezete.

2021. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!