Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszes utan kb...

Csaszar metszes utan kb mennyi ido mire vissza lapul a has?

Figyelt kérdés
Tudom olysn mint regen nemlesz
2021. aug. 23. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, sportolsz-e, mennyi idős vagy és szedsz-e kollagént. Én 40 kiló túlsúllyal mentem szülni, gondolhatod milyen kötényhasam lett. De aztán amikor már lehetett, elkezdtem mozogni, helyesen étkezni és szedek kollagént is. Szépen visszahúzódott. Még van egy kicsi, de túlsúly is van még egy kevés. Ha az is lemegy, a hasam is eltűnik majd. 32 éves vagyok.
2021. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen nekem 3 év után se..
2021. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 kilóval vagyok kevesebb, mint amennyivel terhes lettem. Sokat ment vissza a hasam de azért bőven van még 😔
2021. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Baba előtt rengeteget sportoltam, kajálásra is odafigyeltem (mondjuk terhesen is, de ha megkivántam valamit nem tiltottam magamtól) és bizony egész jó a genetikám is

+21kiloval császároztak (54-75)

De mikor toltak ki a műtőből már nem volt hasam.

Mondjuk nem is vllt haralmas hasam, és az us csak császár előtt 3héttel kezdett nőni, tehát a bőrnek megnyúlni sem volt ideje

Én szélesedtem, mintha nagyobb lenne a csípőm

De a hasam ugyan olyan lett azonnal, mint terhesség előtt

2021. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

24 eves vagyok elso babas anyuka

Hatalmas hasam volt mindenki azt hitte ikrek

Sokkal kisebb a hasam nyilvan de meg mindig mintha kb terhes lennek. 5napja csaszaroztak meg!

Haskotot hordok tartsa a hasam es kenyelmes is nagyon!

Remelem azert meg lejebb megy

2021. aug. 23. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Haskötővel óvatosan! Legyen rajtad, de azért többször vedd le 20-30percekre, hogy dolgozzon az izomzat is, vagy nagy valószinűséggel az ellenkezőjét éred el annak amit szeretnél. Ha nem engeded "dolgozni" a hasizmod "ellustul" és még nehezebben fog visszahúzódni a pocak.

Persze az elején szupi, mert "egyben tart", de azért figyelj oda

(4es voltam)

2021. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ejszakara szoktam levenni de okes leveszem napkozbe is legalabb amikor pihenek arra az idore koszonom a tanacsot :)
2021. aug. 23. 21:17
 8/10 anonim ***** válasza:

23 éves voltam, amikor megszületett a kisfiam, rengeteget híztam (kb 20 kg-t) , hatalmas volt a hasam. Teljesen azt mondtam kb 8 hónap alatt nyerte vissza a hasam az eredeti laposságát, a súlyom kb 1 év alatt lett ugyanannyi, mint szülés előtt. Hozzátenném, hogy semmit sem mozogtam és nem feszengtem és tettem érte különösebben :)

Nekem szerencsém volt, genetika is biztos közre játszik. Most majd kiderül a 2.-nál mi lesz a helyzet :D

2021. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valaki lapos hasa lesz szülés után. genetika és dns fóggő.valaki fél év alat kicsi hasa lesz,valakinek kemény 3-4 év és lemegy a has
2021. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éve császároztak, még mindig van rajtam egy tízes. Magától nem ment le és nem is fog, így tenni kell érte. :) Akinek persze jó a genetikája, az szerencsés.
2021. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!