Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszes utan 6nappal...

Csaszar metszes utan 6nappal belazasodtam es vissza kerultem a korhazba. Begyuladt a mehem mert ben maradt szovet darabok ver stb ez az orvos hibaja lehetett? Vagy sajnos ez megtortenhet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Megtörténhet.
2018. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Én azt gondolom, ez alapvetően orvosi műhiba. Persze, nem értek hozzá, meg lehetnek olyan körülmények, amelyek a leggyakorlottabb orvost is összezavarják, de azért egy császár, bár nagy hasi műtét, ma már rutin beavatkozásnak számít.

Két császárom volt, mindkettő sürgősségi, tehát úgy igazán még a dokimnak sem volt lehetősége felkészülni rá, mégis simán ment minden.

2018. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mivel azt írod szovetdarabok maradtak bent így én is inkább az orvosi hibára tippelnek laikuskent.Elvileg átnézik műtét során a mehlepenyt, hogy ép e, nem hiányzik e belőle,kitakarítjak a méhet,gyomrot atmossak a beleket atmozgatjak nem hiszem hogy normális, hogy szovetdarabok maradnak bent.
2018. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokat susmorogtak az orvosok szoval gondoltam h elrontotak. A masik pedig h kevesebb mint fel ora alat ki kerultem a mutobol ami szerintem nagyon keves ido egy csaszarmetszesre altatasal egyutt.
2018. jún. 12. 22:57
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Műhibára tippelnék. Ha perelsz, nyersz.


Császárom volt, bár nem altásos, negyed óra alatt lezajlotz érzéstelenítéssel együtt.

2018. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Előfordulhat, persze.
2018. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A császár egy nagyműtét, elvileg életmentő beavatkozás. Mint minden műtétnek, vannak kockázatai, pl ez is. Megtörténhet, még ha nem is esik meg gyakran szerencsére.

Időben kiderült, örülj! :)

2018. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

2 császárom volt, és mindig felhívták erre a figyelmemet, ha láz, erős görcs stb. lép fel gond van. Ez sajnos benne van a pakliban, biztos, h nem orvosi műhiba, csak egy "átlagos" kockázati tényező.

Tudom, h nem teljesen jó hasonlat, de az egyik barátnőmnél természetes szülésnél bent maradt egy darab a méhlepényből. Elvileg át kell vizsgálni a méhlepényt is, h megvan-e minden darabja, az orvos ezt meg is tette, de egy kicsi része mégis bent maradt. Az sem volt műhiba.

2018. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem ez a műhiba kategória. Nekem félidőn túli vetélés (szültem) után volt küret, mégis bent maradt egy pici burokdarab. Nem lehetett "kihajtani" cseppel, oxitocin injekcióval, így sajnos szükség volt még egy küretre 10 nap múlva. Szerencsére nekem nem lett gyulladás. Én se tudom, hogy fordulhat elő, de sajnos néha nem mindig sikerül teljesen kitisztítani a méhet a műtét során.
2018. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem műhiba, ez egy lehetséges szövődmény. Szülés után is átnézik a méhlepényt, de van, hogy teljesen épnek tűnik, mégis bent marad egy darab. Ez nem hiba, hanem amolyan "benne van a pakliban" esemény.

Ha mondjuk egy törlőt hagynak benned, na az műhiba.

2018. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!