Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar metszes utan 6nappal...

Csaszar metszes utan 6nappal belazasodtam es vissza kerultem a korhazba. Begyuladt a mehem mert ben maradt szovet darabok ver stb ez az orvos hibaja lehetett? Vagy sajnos ez megtortenhet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is belázasodtam, de nekem a seb fertőződött el a sebfólia alatt. Mikor 6. napon visszamentünk majd 40 fokos lázzal, legelőször azt nézték meg, hogy nem maradt e benn valami, de nem. A fertőzéstől szétnyílt a sebem, 12 hét volt, hogy összeforrjon a seb, azt mondtáj, higy megesik.
2018. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Adrienn 1983 válasza:
Üdv mindenkinek. Olyan emberek válaszát várom aki vagy ért hozzá vagy történt vele hasonló! 3 hónapja volt császár metszésem, egy hónappal később begyulladt és felszakadt kb 5cm-ert volt baktérium is (proteus mirabiliis) egy hónapig minden nap atmostak,amit nem is szabadott volna,most hetente kétszer jár ki hozzám egy csaj algás cuccot rakott a sebbe fölé ezüst kollaid kötszert,az algás már nem kell,mert teljesen felsarjadt a szövet,és rohamosan nől össze a seb, viszont elviselhetetlen fájdalmam van,azt mondta a csaj hogy a seb össze huzodas okoz ekkora fájdalmat,illetve kisugarzik,a kérdésem az hogy valóban jár ekkora fájdalommal? Elvileg gyulladás nem lehet lázam semmi...
2019. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!