Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy viselte('k) a gyermeke(i)...

Hogy viselte('k) a gyermeke(i)tek a távolléteteket míg kórházban tartózkodtatok?

Figyelt kérdés

Másfél éves totyogónk van, s 2-3 hét múlva születik a tesója. 48 órát kell töltenem a kórházban, de még sosem voltunk külön napokra.


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. jún. 18. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

5 éves volt mikor 35.héten elfolyt a víz. 2 hetet voltunk bent a kórházban.

(soha nem voltam 1 napnál több időre külön tőle) Igazi matrica gyerek.

Én rosszabbul viseltem!

Anyósom volt nálunk vigyázni rá (tudtuk h koraszülés lesz, így már 1 héttel előtte felköltöztetük szerencsére) még a férjem dolgozott.

1x próbáltunk videó telefonálni, de attól kiborult. Így inkább maradtunk abvan h nincs vele kontakt, így könnyebb neki.

Persze hiányolt, de nem voltak hisztik meg nagy sírások.

2021. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Jól. Nem volt semmi rendkívüli. Bejöttek látogatni is. (A kertbe lehetett bejönni)
2021. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Kétéves volt a lányom, amikor született a kistesó. Én bevallom, féltem attól a pár nap távolléttől, mert rettentően anyás, én szoktam altatni is, nem tudtam, hogyan fogja viselni. A párom és a nagyszülők is nálunk voltak akkor, szerencsére jól viselte, nem volt semmi probléma. Persze azért sokszor hiányoztam neki.
2021. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Fiam is kb 1.5 volt a missednél 2 napot voltam bent, beszéltünk is, semmi baj nem volt. A fiam utána sír, ha valami van mintha misem történt volna, de este mikor altatom, akkor anyázik és pityereg vissza kell mennem még egy simire.
2021. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk 1,5 éves volt amikor az apjával külföldre mentünk 3 napra, addig anyukámmal volt, a legapróbb probléma sem volt.

Később sem amikor kórházban voltam

2021. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! :)
2021. jún. 19. 00:23
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
1,5 éves volt a fiunk, mikor a húga született. Anyukám utazott ki hozzánk egy héttel a kiírt nap előtt, pár nappal hamarabb indult be a szülés. Minden jól ment, pedig mivel külföldön lakunk ezért anyukámmal csak születése után és egy nyaralás alkalmával töltött több időt de nélkülünk ez volt az első. 4 nap után mehettünk haza a kórházból, látogatóba egyszer jöttek be megnézni a kishugit. Férjem minden nap hazaugrott egyszer, de amúgy bent volt ő is a családi szobában velünk együtt.
2021. jún. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Vegyesen:/ az első kisfiam 20 hónapos volt amikor született a kislányunk. Ő egész ügyes volt mindennap skypeoltunk és nagyon várt a hugit visítva futott elénk, hoy lássa :D azóta is nagyon szereti és babusgatja. Most 3 hónapja született a harmadik babànk kisfiú) és a kislányom nagyon rosszul viselte, hogy bent kellett lennem . (17 hónapos volt )A kisfiam most nagyon boldogan viselte alig várta a kistesót megint:) most szon veszekednek kié a baba 😄 De Én is mindennap sírtam , hogy nem jöhetek még haza (2hetet voltam bent kétszer is a terhesség alatt). Viszont egyre szorosabb a kapcsolatom a gyerekeimmel most a harmadik babàval már nagyon harmonizálunk a kórházban töltött idő kettesben kellett!:)
2021. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jól, de azért ő már 4 éves volt a húga születésekor, megértette, hogy miért vagyunk kórházban, mikor megyünk haza, stb. Hozzáteszem, én csak egy gyors ölelést kaptam, aztán már ment is a kistesóhoz, pedig amúgy relatíve anyás a fiam, de nagyon várta a húgát 😃 Azóta is imádja, 1 év telt el.
2021. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Az én két év körüli gyerkőceim nem ettek amíg benn voltam a kórházban. Nem fogadták el az ételt mástól.
2021. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!