Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az, amikor megindítják...

Milyen az, amikor megindítják a szülést? Egyre valószínűbb, hogy ez vár rám.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, biztos mindent leírtak már, csak azt akarom tanácsolni, hogy KÉRJ EDÁT! Itt nálunk magamnak kellett volna lebizniszelni egy aneszteziológussal, úgyhogy nem kaptam, de legközelebb kiharcolom. Nem csak a fájások voltak nagyon erősek az oxytocintól, de a burokrepesztés is NAGYON fájt.
2010. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia.Én 1 héttel hordtam túl,de már előtte 2 nappal nagyon erős jósló fájások voltak.Egyik reggel már akkor bent feküdtem a kórházban mert felénk a kiírt nap után be kell feküdni.Szóval reggel megvizsgált a doki hát elég rendesen és elfolyt a magzatvizem,ami azt jelenti legalább is azt mondták,hogy 24 órán belül meg kell,hogy legyen a kisfiam.Szóval este 7-ig semmi nem volt aztán megkaptam,az oxit és jöttek a fájások elég szépen 5 percenként elég jól tágultam, utána 2 perces lett és 3 óra alatt semmit nem tágultam,majd a vizsgálatnál(gondolom én) kiderült,hogy arccal szeretne jönni az én drága kisfiam,így GYORSAN előkészítettek a császárra és már meg is láthattam a kis babymet 00:43 perckor.Egyszóval 6 óránál kicsit több volt,de MEGÉRTE.

Nekem nem volt lehetőségem EDÁ-ra pedig M.o-on élek,de ki lehet bírni,és nagyon gyorsan felépültem,minimális vérzéssel utána.

2010. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
azt mondják h az indított szülés gyorsabb.hát ez rám nem volt igaz.májusban így szültem.reggel 9-kor burokrepesztéssel indították,negyed 10-kor már kezdődtek is a fájások.mivel rendszertelenek de viszont erősek voltak,de ennek ellenére nem tágultam ezért délután 2-kor kaptam egy zacsi oxytocint.semmi hatása nem volt.este 6-kor kaptam még egy zacsival,na annak már volt hatása.este 21:25-re lett meg a kislányom.
2010. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Egyébként hétfőre vagyok kiírva, de egyelőre semmi jele, hogy ki akarna bújni a kis bitang. Akkor befektet a doki, és még akar várni 1 hetet, de mondtam neki, hogy arról szó sem lehet. :) Már így is tisztára kivagyok.

2010. aug. 26. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!