Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájhat ha tágul a csontom a...

Fájhat ha tágul a csontom a szülésre? Mennyi ideig tarthat még ez?

Figyelt kérdés

31re vagyok kiírva.

Gőzöm nincs ,hogy a nyákdugó ment e el,mert kevés volt és többször és több nap maradt ki közte..annyira fáj a medence csontom és a combcsontom,mintha alám rúgtak volna-két napja-nem tudom ez lehet e előjel...és furi szagom lett...alul...ma.ez sem tudom mit jelenthet,de hetente megyek dokihoz nem volt eddig semmilyen.Tapasztalt valaki ilyet szülés előtt??


2010. aug. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok. Tapasztalom ezeket,és nekem a doki mondta hogy ez a tágulástól van.
2010. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én a 39 kezdem
2010. aug. 20. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem húzod ki 31-ig, nekem azon a héten meglett a baba mikor ezek a keményedések-fájások voltak 39.héten! Könnyű szülést!
2010. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszi,már nagyon szeretném én is csak szenvedek az egésztől-második baba ,az első is kicsi...jó lenne már túl lenni rajta.
2010. aug. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!