Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bemenjek egy szülésre?

Bemenjek egy szülésre?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és a szülésznői pályán gondolkozom. ahol lakom, a városi kórházban lenne lehetőségem két napot eltölteni (szülőszobán is). viszont nagyon félek,hogy valami rosszul sül el. mondjuk rosszul leszek (nem vagyok rosszullevős, szüléses videókon sem, dehát élőben ki tudja...) vagy a szülő nő ordítozni fog velem,hogy takarodjak ki,mit nézem... stb,stb... szerintetek bemenjek,vagy felejtsem el az egészet? L/19
2011. okt. 22. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj be.


1. A szülő nőt meg fogják kérdezni. Biztos lesz, aki nem engedi meg, de olyan is, akinek a legkisebb gondja is nagyobb lesz annál, mint hogy eggyel több vagy kevesebb ember van körülötte.


2. Ha rosszul leszel, egyszerűen kimész, és kész.


Hasznos tapasztalat lenne, hisz pl. megtudnád, hogy egyáltalán neked való-e ez a szakma.


Az én szülésemen is voltak bent orvostanhallgatók, egyrészt megvolt a magam baja, nem érdekelt, másrészt inkább élő emberen tapasztalják meg a dolgokat, mint műanyag babákon, aztán mikor élesben megy, valamit rosszul csináljanak.

2011. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülésznői pályán gondolkodsz akkor mindenképpen jó ha bemész.Először is kiderül hogy bírod e,,mert ha nem akkor másik pályát kell választanod. Egy szülő nő meg biztos nem fog ordítozni veled,ellesz mással foglalva hidd el.
2011. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem hagynám ki et a lehetőséget!

a szülőnő biztos nem fog veled kiabálni,mert úgy is megkérdezik őt is előtte.és ez tényleg jó tapasztalat szerzés lenne.most derüljön ki,hogy biztos ezt akarod-e csinálni..

2011. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ha mégegyszer szülnék, hagynám, hogy legyen ott "tanuló". Azt hiszem, az elsőnél se lett volna kifogásom ellene. valahogy nem érdekelt, de tényleg lásd inkább élőben, mint képeken, filmeken. :-)


megírod majd, milyen volt kívülállóként, ha bemész?

egyébként én szívesen lennék a helyedben :-) biztos bemennék két napra kívülről, élőben látni egy ilyen nagy és a maga módján gyönyörű eseményt :-)

2011. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


én is szülésznőnek tanulok egy nagyon örülnék egy ilyen lehetőségnek.

Te hogy találtál rá?Hirdetnek ilyen lehetőséget a kórházak?vagy egy ismerősöd fog szülni?

Köszönöm

2011. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szülésznőképzésben manapság nincs gyakorlati képzés? :-OOOO

rátalálni kel az ilyen lehetőségre, nem része a képzésnek?

2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!