Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mièrt nem akar megszületni?

Mièrt nem akar megszületni?

Figyelt kérdés
40+7 napos kismama vagyok. már 2 napja kórházban túlhordás miatt . Ha a hètvègèn sem indul be hètfőn megindítják oxyval . Minden nap van terhelèses CTG is. Előtte otthon mindent kipróbáltunk. Eddig az volt a baj hogy nagyon magasan van a baba ,de tegnap azt mondta a doki lejjebb ment ès tovább tágultam(legutobb 1 ujjnyira volt nyitva). Valamint az is kiderült ,hogy bőven van már 4kg . Kb 4.3 ami már nagyon nagy. Nem èrtem ha ilyen fejlett mièrt nem akar kibújni.
2021. márc. 26. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A középső lányom 4 kilóval született 42. betöltött héten, indítással. Kiderült, hogy 3x magára tekerte a köldökzsinórt, tehát esélye sem volt leszállni, és magától kibújni. Persze császár lett a vége.
2021. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben nem kockáztatnék és most már császárt kérnék, főleg hogy 4(!!) kilós babáról van szó.
2021. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
A súlybecslés teljesen megbízhatatlan. Arra ne hivatkozz. A dokik is tudják.
2021. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Az en fiammal is ez volt,inditottak 41+3on. 4200ra saccolták, 3750 g lett es termeszetes uton.
2021. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
18 évesen szültem a fiam 4.5 kg al, ha minden ok akkor ezért nem kell császározni, a lányom rá 2 évre 4 kg al született pikk pakk és vágni sem kellett.
2021. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
37-42 het a terhessegek normal hossza meg az orvosi tankonyvek szerint is. Ha a flowmetria rendben, siman lehet, hogy csak szimplan idore van szuksege. 40. hettol terminustullepesrol, 42. betoltott hettol pedig tulhordasrol beszelunk. Nem ertem, miert fektettek be teged, valamilyen erteked nincs rendben?
2021. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
èn sem. Pedig jeleztem ,hogy rettegek a kórházaktól. minden èrtèkem jó,a gyerek jól van, a magzatvíz mennyisège jó. 3 óránkènt nèzik a szívhangját nehogy magzat elhalás legyen elvileg ezèrt... elsőnek megakartam tagadni a befekvèst de megiesztettek ezzel a magzat elhalás dologgal.
2021. márc. 26. 17:07
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Ezt senki sem tudja, de a tudomány jelenlegi állása szerint azt sejtik, hogy a tudo érettségével függ össze. Azaz a baba indítja a bulit, amikor a tüdeje készen áll. Ez meg ugye nem feltétlen van összhangban a súlyával. De neked már valóban itt lenne az idő. Drukkolok.
2021. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Korhaz tele van rezisztens bacikkal, a covidrol ne is beszeljunk, meg siman lehet egy heted is hatra. A jelen helyzetre valo tekintettel sajat felelossegre tavoznek.
2021. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha nem indul be hètfőn indítanak ,ezèrt nem akarok már kavarni. Az már csak 1,5 nap
2021. márc. 27. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!