Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet érezni néhány...

Mit lehet érezni néhány nappal szülés előtt?

Figyelt kérdés

úgy értem van valami amiből lehet következtetni hogy nem sokára itt az idő.amikor még a fájások nem jelentkeznek csak apróbb jelek.köszönöm a válaszokat.


36h km


2010. aug. 17. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

közvetlenül előtte általában szokott lenni hasmars

sőőőt az arca is a többségnek eltorzul...überbrutál módon,szóval észre lehet venni

aztán ott vannak a jóslók,hányinger stb stb

2010. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lelkileg befelé fordultam, sokat gondolkodtam, elvonultam, állandóan feküdtem volna. Előtte egy nappal kezdett fájdogálni a hasam, többször volt hányingerem, hasmenésem, mindhárom gyereknél ezeket éreztem.
2010. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt hasmenésem, nem torzultam el egyik szülésem előtt sem. Semmi jel nem volt.

3 gyerek

2010. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan semmit. semmi előjelem nem volt. a vajúdás kezdetekor elment a nyákdugó és jöttek már vele a fájások is, de azt megelőzően semmi jel nem volt.
2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

még öt perccel a szülés megindulása előtt se éreztem, hogy szülni fogok. Lányomnál a magzatvíz ment el, miközben feküdtem az ágyon és készültem békésen elaludni.

Fiamnál meg egyik percben még kedélyesen beszélgettem, majd a semmiből 3 perces fájások rohantak meg.

Nem torzult el az arcom, semmi jele nem volt, hogy hamarosan szülök.

Ja, egyébként pár nappal mindegyiket túlhordtam.

2010. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első gyerekemet várva én egyszer csak úgy éreztem, még egyszer át kell néznem a kórházi táskámat. Másnap reggel megindult a szülés. Második gyerekemnél hihetetlen késztetést éreztem, hogy kitakarítsam a konyhát. Mondanom sem kell, másnap reggel indultam szülni.... :-)
2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :D

már nagyon várom a pillanatot.:D

2010. aug. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!