Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért fél olyan sok kismama a...

Miért fél olyan sok kismama a szüléstől?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgatom a kérdéseket, egyre gyakrabban találok ezzel kapcsolatos kérdést.
2008. dec. 1. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na azért a császár sem leányálom kedves utolsó válaszoló! Lehet hogy az adott pillanatban kényelmesebb és gyorsabb, de csak annak tűnik, mert egy nagy hasi műtét utáni fájdalmak ugyanolyan kemények.
2008. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van az előttem szólónak és nem kell rögtön bedumálni okoskám!Lehet,hogy rosszul fogalmaztam ,nem úgy értettem ,hogy azért volt könnyű,mert császárral szültem,érted már?Egyébként csak hogy tudd :előtte 9 órát voltam a szülőszobán,és képzeld,dalolászva csináltam végig azt is!Mi van irígy vagy?!Ezek szerint te beszartál......,vagy császárral,vagy simán...hát,igazán sajnálom,nem vagyunk egyformák!:(
2008. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
azért neked se kellene annyira eldurvulnod, ha nnyira ontelt és kelégult is vagy azzal a nagy eroddel. te is lehetsz még olyan helyzetben, amikor majd cserben hagy és egy kicsit szerényebben nézel a világra, a más szenvedésére. sajnos, hogy még ebben a világban is vannak olyanok akik szó szerint belehalnak a szulésbe.és ezzel nem riogatni akarnak másokat, sajnos ez a valóság.és ebben a nagy technikás szonos tokéletes világban amikor olyan lehetséges, hogy kéz és láb nélkuli gyerekeket hoznak a világra?ezzel csak az egészségugyet bírálták, ha nem értetted volna meg.és tulajdonképpen, mi bajod van ?miért vagy ilyen agresszív?
2008. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nem agresszivitás.Én leírtam a véleményem ,vajon ,miért félnek a kismamák a szüléstől és a saját tapasztalatomat -elvégre ezért "vagyunk itt",nem?Ja,nem szoktam annyiban hagyni ,ha kekeckednek.....ok?
2008. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!