Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki nem tágul rendesen,...

Ha valaki nem tágul rendesen, de betölti a 40. hetet, megindítják a szülést?

Figyelt kérdés
2007. dec. 18. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Én 4 nappal hordtam túl a csajszit. 1 újjnyira voltam nyitva amikor 5 perces fájásokkal beértünk a kórházba. Azzal kezdték, hogy burokrepesztés, mivel túl voltam a kiíráson.

Ha viszont úgy mész be, hogy elfolyt a magzatvized, akkor minden megy a maga útján.


Könnyű szülést kívánok!

2007. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is túlhordtam a lányom, nálam próbálták indítani a szülést már a kiírt napon ( saját kérésemre), De nem volt eredményes pedig mindent kipróbtak. Ha nincs baja a babának vagy neked, akkor szerintem várnak vele akár 1 hetet is. Könnyű szülést és jó babázást!!
2007. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!én most szültem egy 3 hete!nekem is túlhordásos volt a pici 6 nappal lett meg mint a kiírt idő!sajnos már zavaross volt a magzatvizem de nem volt belőle gond!

nekem még burkotse kellet repeszteni,gyorssan lezajlott magától!nekem nagyon könnyű volt mindenkinek más!de neked is könnyű és gyorss szülést!szép egészséget a picinek és neked is!

2007. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy héttel hordtam túl a lányom, és nagyon lassan tágultam, így kaptam "gyorsító" injekciót. Aztán burokrepesztés jött, és mivel nekem is meconiumos volt már a magzatvíz, megindítottak a szülést. Egyébként az orvos is egyéni, van aki még ilyenkor is kivár, ha nincs semmi gond, van amelyik meg haza akar érni az esti filmre...
2007. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 40 hetesn volt orvosnál, minden rendben volt, egy hét mulva rendelte vissza. Így a 41. héten , pénteken került kórházba minden fájás nélkül . Másnap megindították a szülést, reggel 6-kor injekció, délután kezdődtek a fájásai, nem tágult, fél 2-kor burkot repesztettek, fél 4 körül kezdtek erős fájásai lenni, de nem tágult ki 1 ujjnyinál jobban, ezért este fél 9-kor megcsászározták.

Amúgy orvosa válogatja, ha nincs gond, 1 hetet szoktak várni, de utána indítanak.

2007. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!