Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes és környéke kismamák...

36 hetes és környéke kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 36+2 hétben, egyre nehezebben viselem. Aggódom a baba súlya miatt 2360g volt a múlt héten,és kereken egy héttel kisebbnek látta a doki. Ma és tegnap nagyon beindult nálam a fészekrakasi ösztön,állandóan csak pakolok.🙂 Vannak jóslóim,bár ma feltűnően kevesebb volt mint szokott.🤷🏻‍♀️ Várom már nagyon,hogy a kezembe tarthassam. :) aki szeretne nyugodtan írjon,szívesen elcseverészek más kismamákkal
2020. nov. 16. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én 37.hétben járok, nem viselem már túl jól. Nekem is kisebb a baba pár nappal. Szerintem ez nem gond. Gyakran felmegy a vérnyomásom, nehéz fájdalmas már mozogni is. Rengeteg jóslóm van a méhszáj 2100-as. Kíváncsi vagyok meddig húzom, bár azt mondják ez még nem jelent semmit.

Kitartást kívánok neked, már nincs sok hátra!

2020. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39 hetesen mar minden nap azt mondom, hogy na ma szulunk, erzem... Aha... :) 2 hete joslozok, faj az alvazam, neha jarkalni is mint a pingvinek, pedig csak 10 kilo jott fel, szinte csak hasra, mellre, megis kinlodas a vege mar...2 napja talan tobb joslom van, egy kis feher zseleszeru cucc(nyakdugo darabka?) is tavozott, illetve sokszor mentem nagy wc-zni tegnaptol..elvileg ezek mind jelek, de semmi sem tortenik azota sem...
2020. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok. Szinten minden masodiknap azt hiszem hogy ma lesz a nagy nap:D

A 37. Hetig semmi bajom nem volt, meg mondtam is paromnak hogy akar honapokal tovabb is tarthatna a terhesseg.. De a 37.tol minden bajom lett, alig varom hogy tullegyunk mar rajta:d

2020. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsonak: en is igy voltam, jol elszoltam magam en is, mert azota sajog mindenem, reggelre meg a kezujjaim, labujjaim is vizesednek, zsibbadnak, ami azelott soha. Hehe :) 2-es voltam.
2020. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nyűgös vagyok,már. Ti mit pakoltatok be a kórházi táskátokba? Félős,számomra,hogy valami tuti lemarad.😊
2020. nov. 16. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Hű..sok mindent 🤭 Van egy kis rekesz, ahova a vajudo pakkot raktam:babavíz, kozepes torcsi+mini tusfurdo a beontes utani zuhira, muanyag papucs,mini torcsi nyak-arc vizezéshez, szőlőcukor, szőlőzsír, hajgumi, eldobhatós bugyi, betét, hálóing. Ezen kívül:szoptatós háloing 2, szoptatós melltartók és top, pizsi naci, bugyik, zoknik, betétek, tena bugyipelenka az első napra, nedvszívó alátét az ágyra, köntös, nagy es kozepes torolkozo, melltarto betet, mellbimbo krem, meleg mamusz, tisztalkodo szerek, tukor, pipere cuccok(fesu arckrem, hajcsatt, dezodor stb) elektromos mellszivo, tejserkento tea, ragcsi, vitaminviz, muzli, keksz, mini piskota 3in1 kave, pohar, kiskanal, zsepi, wc papir, dettol fertotlenitokendo, kezfertotlenito gel, intim torlokendo, intim gel. Lehet meg kimaradt valami :D
2020. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szégyen nem Szégyen én még csak most fogok össze pakolni..:) a kislányomnak is szeretnék mindent oda tenni,és magamnak is. Betét meg háló ing meg van🙂. Ki mennyi textil pelust vett? Kell vinni a kórházba textil pelust ?
2020. nov. 16. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk kell, en jartam szulesfelkeszito tanfolyamra s ott kaptunk listat. 3 db ot irt a szuleszno+ pelusok, krem es nedves popsitorlo. Babanak nalunk ennyi kell, rucikat adnak normalisakat. Utolso nap pedig a hazahozos rucit hozza be apa es a hordozot :)
2020. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Magán klinikán szülsz,vagy lesz fogadott orvosod? Nekem nem lesz,a párommal megbeszéltük,mivel covid miatt mi van ha,pont meg betegszik? Sajnos benne van a pakliban,a szülés maga nem egy olyan történet ami ritkán fordul elő,azt egy éppen ott levő ügyeletes orvos is el tudja látni. Nagyon szerettünk volna pedig,mert elég nehézkes volt így az utolsó harmad,de szerencsére a babával is és velem is minden rendben,úgyhogy eltekintünk most ettől. Nálunk nem szeretik ha túl sok Pállal érkezünk a kórházba,próbálom oda rakni azokat a dolgokat,amik tényleg nagyon fontosak.enni-inni vajúdás alatt nálunk tilos,úgyhogy túl sok kajcsit nem teszek oda,esetleg szülés utánra,egy kis édes/Sós nasi+víz,egy kis üdítő, illetve szerzek be tej serkentő teát. Tuti nem lesz sok tejem 🤔😔
2020. nov. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!