Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hétben vagyok és egész...

38. hétben vagyok és egész éjjel és reggel hasmenésem volt. Ez jelenthet valamit? Semmi különlegeset nem ettem, sőt, napok óta alig csipegetek, már már nem nagyon fér el kaja a gyomromban.

Figyelt kérdés
Ugye nem indul még be a szülés? Kedden megyek dokihoz és 19-én szülök programozott császárral eü. okok miatt.
2010. aug. 6. 08:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megvettem mindent, felhúztam a kiságyat, bepakoltam a bőröndöt, a hasmenés még tart :(


Remélem, csak a front szórakozik velem, mindenesetre indulásra készen vagyunk!


Szép estét Mindannyiotoknak és köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 6. 20:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok kismamának hasmenéssel kezdődik a dolog. Én a 40. hétre voltam kiírva császárra, de 3 nappal korábban megindult a szülés. Nekem nem volt hasmenésem, sőt a méhszáj is teljesen zárt volt. Aznap éjjel inkább úgy éreztem, hogy gázos vagyok és sehogy sem volt jó feküdni. Reggel 5-kor 5 perces fájásokkal indult a szülés, 6-ra már 1 ujjnyira kitágultam. Azonnal megcsászároztak. Egyébként a 38. héten már készen van a babóca, már nem fog koraszülöttnek számítani, úgyhogy semmi gond nem lesz vele ha megindul a szülés.
2010. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!