Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hétben vagyok és egész...

38. hétben vagyok és egész éjjel és reggel hasmenésem volt. Ez jelenthet valamit? Semmi különlegeset nem ettem, sőt, napok óta alig csipegetek, már már nem nagyon fér el kaja a gyomromban.

Figyelt kérdés
Ugye nem indul még be a szülés? Kedden megyek dokihoz és 19-én szülök programozott császárral eü. okok miatt.
2010. aug. 6. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De bizony a hasmenés a szülés közeledtét jelezheti. Pár nappal előtte szokott jelentkezni.
2010. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ment előtte olyan 3-4 nappal.És már sehogy sem volt jó.
2010. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Komolyan? Mennyi az a pár nap? Még egyáltalán nem vagyunk kész itthon, két nappal ezelőttig dolgoztam.
2010. aug. 6. 08:48
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy a 2. válaszoló is írta, kb. 3-4-5 nap.
2010. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mihamarabb pakold össze a csomagot. És ha még a hétvégi front is ráhat, lehet hamarabb megindul a babád.
2010. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ma rohanok vásárolni, nincs még szoptatós melltartóm, cicikrémem, meg ilyen apróságok. Gondoljatok rám, hogy azért keddig még kibírja a kisfiam, akkor legalább megnéz az orvos.
2010. aug. 6. 08:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen jelezheti a szülés közeledtét,de ez nem feltétlenül igaz mindenkire.Nekem pl. ez azért nem volt mér vadó, mert majdnem az egélsz terhességem alatt ment a hasam az Elevit, meg később a vas tabletta ellenére is.Az utolsó pár hétben valami magasabb vastartalmú gyógyszert kellett szednem, de így is sokszor volt hasmenésem.Aztán 8 nappal túl vittem a fiam és még így is indítottak!

De azért tényleg jobb ha minélelöbb bevásárolod azt ami még hiányzik, és összekészülsz, mert elvileg azt mondják a 36-37ik hét után már bármikor megindulhat a szülést! :)

Attól meg neaggódj hogyha elöbb megindul, és progis császáros vagy.Akkor bemész a kórházba és rögtön előkészítenek és műtenek.Max a dokidat megvárják hogy beérjen.


Probléma mentes szülést, és majd jó egészséget! :)


36+2h kismami

2010. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem hajnalban hasmenésem volt,este 19.25-kor megszületett a fiam.Ha megindulna a szülés, akkor megcsinálják hamarabb a császárt.Tesómnak is programozott császár előtt 5 nappal elfolyt a magzatvíz, bement és megcsászározták.
2010. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem nem parázni, hanem higgadtan bevásárolni és összepakolni. Azért még írjatok, kérlek, ha eszetekbe jut valami!!
2010. aug. 6. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szombaton ment a hasam, csüt.-ön szültem, igaz nem folyt el a magzatvíz meg fájás is enyhe volt, de a szívhang rossz volt. 37+4 hetes voltam, 2 héttel későbbre volt programozva a császár, előbb megcsinálták. Egészséges kislányom született, aki ma már 16 hónapos. Ne izgulj, jó szülést, majd írj, hogy hogy ment.
2010. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!