Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél szültetek vagy fogtok a...

Kinél szültetek vagy fogtok a Debreceni Klinikán? Milyen tapasztalataitok vannak róluk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia

Dr Lukács Jánosnál szültem kétszer.

Először azért, mert a fogadott orvosom (Dr Móré Csaba)nem jött be, és ő volt ügyeletbe.

Másodjára megfogadtuk.

Lelkiismeretes volt.


Szilvi

2010. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólóval szemben: az én orvosom Móré Csaba volt és nagyon elégedett voltam vele. Problémás terhességem volt és neki köszönhetem, hogy minden rendben lett. Végig lelkiismeretesen odafigyelt rám és a babára, és nem utolsó sorban nagyon jó fej és laza volt. A szülésem alatt is. Én ha legközelebb terhes leszek, akkor is hozzá megyek.
2010. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is Móré Csabánál szültem és nagyon sok ellentmondást tapasztaltam róla!

Nekem is veszélyeztetett volt a terhességem és odafigyelt rám, a szülés is majdnem tökéletes volt!Nagyon jó orvosnak tartom! Viszont azóta rengeteg az ellen információ róla! És mivel szeretném a másodikat is nála szülni, meg akarok győződni róla. hogy nem csak én állítom be pozitívan a dolgokat róla!

Ezért érdekelne, hogy a többi orvos, hogy vezette a terhességet és a szülést!

2010. aug. 4. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok. Még annyit, hogy én idén szültem, tehát még most is normális Móré Csaba. Egyébként karácsonykor pont szabin volt, de egy csaj akkor szült, és bejött levezetni a szülést. Amúgy én bent feküdtem a klinikán sokáig, szóval volt időm megismerni a többi orvost is. Ennek tükrében is Mórét választanám.
2010. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is az idén szültem nála! Nem blamálni akarom, hisz nekem a legkevésbé sincs rá okom, csupán más vagy akár róla alkotott vélemények és tapasztalatok, ill. élmények érdekelnek!
2010. aug. 4. 13:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Épp ma, hogy 5 éve született a kisfiam. És ki volt kapcsolva a mobilja, az otthoni telefonszáma meg nem volt meg a klinikán. (épp akkor volt festés a szülőszobán, el volt talán keveredve)

Konkrétan megmondta, mennyi pénzt kér a tanácsadásért, előre leperkáltuk neki.

Szóval ez nem lehetett a gond.

Meg így visszagondolva kicsit túl laza volt.

Összességében, amit eddig hallottam róla, többségben voltak a negatív vélemények.

A terhesgondozásommal nagy gond amúgy nem volt vele.


Szilvi

2010. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én Dr Ormos Márknál szültem pár hónapja.Fiatal orvos de nagyon meg voltunk vele elégedve.A terhesség alatt is ha volt valami gondom bajom odafigyelt rá,a szülésnél pedig nagyon ott volt.Volt egy kis komplikáció is,és nagyon jól megoldotta,örökké hálás leszek neki,hogy semmi baja nem lett a babámnak.A szülés után is minden nap bejött hozzám a kórterembe.Csak ajánlani tudom.
2010. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Deli Tamásnál szültem, ügyeletes volt. Legközelebb asszem megfogadom. Nagyon rendes volt.
2010. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 hete szültem Bartha Tündénél és nagyon-nagyon meg voltam elégedve!A terhesség alatt is a szülésnél is maximálisan kedves és hozzáértő volt!És egy tündér!!!!!!!!
2010. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is Dr. Ormos Márknál szültem tavaly, de nem fogadtuk fel, ő volt az ügyeletes, így utána be sem jött hozzánk.

De ez lényegtelen, mert szülésnél komplikációk adódtak és maximálisan teljesített. Millió és örök hálával tartozom neki, bár fizetni nem tudtunk, és utána csak a varratszedésnél találkoztam vele egyszer.

2010. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!