Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Kecskeméten szült vagy...

Aki Kecskeméten szült vagy szülni fog, segítsen nekem! Kinél szültetek/fogtok, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2 gyereket szültem. ajánlani tudom Bakó doktort és Dr. Koncz Istvánt. Szabó doktor is nagyon rendes. kíméletesen vizsgálnak, kedvesek, lelkiismeretesek, nem hívei a császárnak,de ha muszály, műtenek. rosszat a többiekről se mondhatok, mert nem vizsgáltak, egy vizit alkalmával nem ismerhetőek meg.
2009. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Pétervárihoz járok, rendes, kedves doki eddig :) Dr. Nagy Károly is nagyon rendes. Te kihez jársz?
2009. máj. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8 éve szültem ott, és októberre várom a 2.-at. Temesvári Béla a dokim, én nagyon megvagyok vele elégedve, nagyon sokan járnak hozzá, tapasztalt orvos és lelkiismeretes. Csak dicsérni tudom. Persze vannak még jó dokik, de nekem mi8ndig ő volt az orvosom, így másról nem tudok véleményt mondani, igaz hallottam és láttam ott pár fura dolgot....:)
2009. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Nyírádi Tamásnál szültem több mint egy éve. Már előtte több éven át hozzá jártam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Volt néhány gondom, ami miatt nehezebben jött össze a baba, és neki köszönhetem, hogy ezeket a problémákat a megfelelő módon kezelte. Nálam hüvelyi szülés volt, azt nem tudom, hogy áll hozzá a császárhoz. Szakmailag és emberileg is remeknek tartom.
2009. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!